32 bin TL motor önerisi

MeyMoy53

Centipat
Daha fazla  
19 yaşında bir genç olarak A2 motor ehliyeti aldıktan sonra bu yaz uzun süre kullanacağım.
Motor tecrübem vardır. Halka kapalı alanlarda sürerek tecrübe edindik.

Abilerime, kardeşlerime birkaç sorum olacak.

İlk motor olarak açıkçası falcon freedom 250/regal raptor 150dd vs chopper cruiser motorlar hoşuma gidiyor.
Kesinlikle ince motor almayı düşünmüyorum şu Mondial 125likler gibi.

Chopper cruiser olarak ne önerirsiniz? Aklımdakiler sırasıyla şöyle.
1-Falcon freedom 250 görünüşü ve gücü olarak çok hoşuma gidiyor şu an aklımdaki bu motor.
2-Regal raptor falcon fiyatının düşük oluşu ve az yakışı hoşuma gidiyor ama 2. sırada benim için.
3-Mondial mtc 250 en düşük ihtimal verdiğim motor kendisi hakkında iyi yorumlar pek görmüyorum.

Önereceğiniz motor varsa önerilerinize açığım. Bütçem maksimum 30-32K

Bir de kask olarak nazi kaskı alıp üstüne Full maske gibi kullanmak için vizörlü maske takılıyor ya sizce ne kadar mantıklı? Normal bir kask gibi korunaklı mıdır?

Son olarak mesela Rize'den Trabzon'a gidebilir miyim bu motorlar ile raptor ile gidilmesi imkansız gibi otobanda top Speed düşük olduğundan ezilmeyelim.
Ama falcon freedom 140 gibi bir hıza ulaşabilmekte diye gördüm. Bütün sorularıma yanıt verirseniz çok müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
19 yaşında bir genç olarak A2 motor ehliyeti aldıktan sonra bu yaz uzun süre kullanacağım.

İlk motor olarak açıkçası falcon freedom 250/regal raptor 150dd vs chopper cruiser motorlar hoşuma gidiyor.

1-Falcon freedom 250 görünüşü ve gücü olarak çok hoşuma gidiyor şu an aklımdaki bu motor.
2-Regal raptor falcon fiyatının düşük oluşu ve az yakışı hoşuma gidiyor ama 2. sırada benim için.
3-Mondial mtc 250 en düşük ihtimal verdiğim motor kendisi hakkında iyi yorumlar pek görmüyorum.

Bir de kask olarak nazi kaskı alıp üstüne Full maske gibi kullanmak için vizörlü maske takılıyor ya sizce ne kadar mantıklı? Normal bir kask gibi korunaklı mıdır?

Son olarak mesela Rize'den Trabzon'a gidebilir miyim bu motorlar ile raptor ile gidilmesi imkansız gibi otobanda top Speed düşük olduğundan ezilmeyelim.
Ama falcon freedom 140 gibi bir hıza ulaşabilmekte diye gördüm. Bütün sorularıma yanıt verirseniz çok müteşekkir olurum.
Hocam hangi motoru alırsan alda dikkatli kullan biliyorsun katil bariyerler var bir kamyon görmez carpar arkadan sürerken etrafına iyi bak

Kardeş motor konusunda önere bileceğim pek motor yok yani pek anlamıyorum ama yazdığın 3 motorada baktım falcon freedom 250 cidden fenaaa duruyor mat siyah rengi ayrıca iyi.
Ayrıca Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallh hakkında hayırlısı.

1-falcon freedom 250 görünüşü ve gücü olarak çok hoşuma gidiyor şu an aklımdaki bu motor.

YouTube'da motolitik diye bir kanal var. O adam bu motor konularında çok güzel bilgi sahibi. Kendisine Discord ile ulaşabilirsiniz. Muhabbetimiz olmuştu bir ara oyun oynarken. Yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

YouTube'da motolitik diye bir kanal var. O adam bu motor konularında çok güzel bilgi sahibi. Kendisine Discord ile ulaşabilirsiniz. Muhabbetimiz olmuştu bir ara oyun oynarken. Yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
Bakacağım kesinlikle. birilerinden bilgi edinmem gerek ilk deneyimimizde bariyerlerde can vermeyelim :=)

Arkadaşımda Falcon vardı 2.5 ay yedek parça tedariği için beklemişti servis ağı az benim bulunduğum şehirde yok, Daelim Daystar da düşünebilirsiniz

Son düzenleme:
Sıfır km mondial drift l öneririm. Üzerinde olan blok sorunsuz. Çift disk kombine fren ile geliyor. Yaklaşık 15 bin km kullaniyorum. Bakımları haricinde hiç bir masraf etmedim.

Geri
Yukarı