32" ekran çok mu büyük?

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Ben yeni bir sistem topladım ama şu an monitör almadım onun yerine bizim eski TV'yi kullanmaya karar verdim.
Biraz önce deneyeyim dedim ama bana biraz büyük geldi.
Eskiden laptop kullandığım için küçük ekrana alışığım, 15.6" gibi.
Sizce biraz kullanırsam alışır mıyım yoksa başka bir monitör almak mı daha mantıklı?

Merhabalar,
Ben yeni bir sistem topladım ama şu an monitör almadım onun yerine bizim eski TV'yi kullanmaya karar verdim.
Biraz önce deneyeyim dedim ama bana biraz büyük geldi.
Eskiden laptop kullandığım için küçük ekrana alışığım, 15.6" gibi.
Sizce biraz kullanırsam alışır mıyım yoksa başka bir monitör almak mı daha mantıklı?

Almayabilrisin.

Değil, ben 2K çözünürlükte 32 inç ekran kullanıyorum ve iyiki almışım diyorum. Ancak en az 2K veya 4K olmalı, 32 inç için.

Burada iki etmen var: Masa boyutu ve yüksekliği. Eğer masan yeterince genişse, çok güzel oluyor.

Benim masam 80 cm derinliğinde ve rahatça kullanabiliyorum. 80 cm civarı ya da üstü derinliklerde masalar için uygundur.

TV olmasa 32 inç biraz piksellerin gözükmesi dışında iyi ama TV monitöre göre gözünüze ciddi hasar verir. İdarelik birkaç ay kullanılabilir ama en kısa sürede bir monitör almanızı öneririm.

32 inç Gaming monitörler de var zaten. Çok büyük değil ancak TV monitörü kullanmanızı önermem. Örnek: MS (gecikme) yüksek olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı