32 GB 2666 MHz vs 16 GB 3200 MHz RAM

32 GB Ram günümüz için çok çok fazla eğer süper karışık render işleri ile uğraşmıyorsanız. 32 GB olması 32 GB kullanılacağı anlamına gelmiyor dolayısıyla ben 16 önerirdim

Günümüzde 16 GB standart görünüyor oyuncular için. Ne amaçla kullanacaksınız, render veya kurgu gibi işler için ise 32, ama gündelik ve oyun ise 16. Oyun içinse sonradan ek 8'lik yine takarsınız.

Tam olarak ne icin kullanacaksiniz? Normal gundelik kullanimda 16 GB gayet yeterli.
Bence 32 GB RAM fazla zaten MHz değeri daha düşük. 16 GB 3200MHz.
Günümüzde 16 GB standart görünüyor oyuncular için. Ne amaçla kullanacaksınız, render veya kurgu gibi işler için ise 32, ama gündelik ve oyun ise 16. Oyun içinse sonradan ek 8'lik yine takarsınız.
Oyun için kullanacaksan 16GB 3200MHz daha iyi
32 GB Ram günümüz için çok çok fazla eğer süper karışık render işleri ile uğraşmıyorsanız. 32 GB olması 32 GB kullanılacağı anlamına gelmiyor dolayısıyla ben 16 önerirdim
Ucuza yakaladım 32 GB 2666 mhz 500 lira gibi bir fiyata almıştım. Oyun için kullanacağım.

Oyun için 16'lık olan uygundur ama 32'ler de çok ucuzmuş ya. Sizin içinde uygunsa ben 32 alırdım. Tabii bu benim fikrim. MHz değerinden kısmak mantıksız olur ama ucuzluğu değer bence.
evet bende ucuzluğundan yakalayıp aldım normalde 16 GB almayı düşünüyordum. 32 GB ile denerim bir de fark oluyor mu tecrübe olur biraz da. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı