32 GB Quad Channel destekli RAM önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yasemin

Hectopat
Daha fazla  
O zaman genel bir soru sorayım sizlere. RAM seçmemde yardımcı olun bir bayan olarak sizin kadar bilgim olmayabiliyor.

32 GB Quad Channel destekleyen RAM modeli söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram yükseltmesi yaptığınızda, istediğiniz programı SSD'ye aktarın.

@Silinen üye Ya yeter saçmalayıp durmayın, Intel 3770'in daha doğrusu Z77 chipsetin 4 kanal bellek desteklediği nerede görülmüş? 4 Tane kit takınca 4 kanal mı oluyor şimdi senin mantığa göre? :D :D :D Ayrıca render sistemine 1600 MHZ RAM önerecek kadar kötü ne yaşadın?

Önemli değil. Keşke herkes senin kadar şanslı olsa. O sisteme sahip olmayı senin kadar ben de isterdim.

@Silinen üye Ya yeter saçmalayıp durmayın, intel 3770'in daha doğrusu Z77 chipsetin 4 kanal bellek desteklediği nerede görüşmüş ? 4 Tane kit takınca 4 kanal mı oluyor şimdi senin mantığa göre ? :D :D :D Ayrıca render sistemine 1600 MHZ ram önerecek kadar kötü ne yaşadın ?
Bilgisayarlardan pek anlamam. Benim alanım akıllı telefonlar.:D:D:D

Önemli değil. Keşke herkes senin kadar şanslı olsa. O sisteme sahip olmayı senin kadar ben de isterdim.

Bilgisayarlardan pek anlamam. Benim alanım akıllı telefonlar.:D:D:D

Bu konuda sizleri iyi anlıyorum konuyu dağıtmayalım.
Kingston HyperX Beast 32GB(4x8GB) 2400MHz DDR3 Performans Fiyatı
Almalı mıyım sizce bir sıkıntı olur mu? Oğuzhan beyin söylediğine göre sertifikası alınmış. Bunun için alacağım. :)

Bir de sizlere gerçekten şu şekilde teşekkür etmek isterim arkadaşlar başka forumlarda bir bayan olarak ''Sen ne anlarsın'' gibi kelimeler içeren dalga veya alay edilerek karşılandım. Bu forumda sizlerin mütevaziliğinize gerçekten ayrı ayrı teşekkür ederim. Olumlu yada olumsuz yorumlara karşı...

Türkiyede anakartın QVL listesinden RAM bulmak en sıkıtı durumlardan biri. Eğer 32 GB ihtiyacını karşılayacaksa al. Ama tüm slotlar dolunca 2400 MHZ'de o bellek kontrolcüleri sapıtabilir, bunu da riske alman gerek. Diğer türlü hiçbir problem olmadan alıp, BIOS'tan 2400MHZ'e getirip sorunsuz kullanabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı