32 GB RAM tavsiyesi

16 GB şu anda bütün işlerinizi görür. Katılıyorum. Önümüzdeki 6 yıl boyunca 32 GB RAM ihtiyacının olmayacağını öngörmek büyük bir iddia. O kadar emin olmayın. Bütçe varsa fazla RAM fazla depolamadan zarar gelmez.
Örneğin geçen sene çıkan Star Wars oyunu önerilen olarak 16 GB RAM istiyor. Zaman ilerledikçe siz düşünün artık. RTX kartlar git gide yaygınlaşacak.
İsteyen kendi ölçeğinde yanlış bilgilendirme gibi anlamsız yorumlar yapabilir.
16 GB hali hazırda bütün işlerinizi görür, ve daha götürür. 32 GB RAM idealdir.
Demiş olduğunuz ürün anakartımla uyumsuz ama uyumlu RAM listesini konuda belirttim. Yorumunuz için teşekkürler yine de.

İşlemcim i9-9900K uyumlu kaliteli ürünleri konuda belirttim cebabınız için teşekkürler.Dediğiniz ürün hangisi uyumlu mu diye kontrol ediyim
Ben sistemi görmemişim kusura bakmayın. Evet, benim dediğim uyumsuz haklısınız.
Ben olsam şunu alırdım.

16 GB şu anda bütün işlerinizi görür. Katılıyorum. Önümüzdeki 6 yıl boyunca 32 GB RAM ihtiyacının olmayacağını öngörmek büyük bir iddia. O kadar emin olmayın. Bütçe varsa fazla RAM fazla depolamadan zarar gelmez.
Örneğin geçen sene çıkan star wars oyunu önerilen olarak 16 GB RAM istiyor. Zaman ilerledikçe siz düşünün artık. RTX kartlar git gide yaygınlaşacak.
İsteyen kendi ölçeğinde yanlış bilgilendirme gibi anlamsız yorumlar yapabilir.
16 GB halihazırda bütün işlerinizi görür, ve daha götürür. 32 GB RAM idealdir.

Ben sistemi görmemişim kusura bakmayın. Evet, benim dediğim uyumsuz haklısınız.
Ben olsam şunu alırdım.

Bu ürünün CL değeri 15 çok iyi ama 3000MHz, 3200MHz olanlar 16 CL değerine sahip ama kötü denilemez aralarında FPS farkı olur mu cevabınız için teşekkürler.

Fark edeceğiniz FPS, kasa içi havalandırmadan ya da donanımınızın çok sıcak çalışmasından ya da donanım yetersizliğinden ileri gelebilir. 16 ya da 32 GB RAM'den 2100 3000 ya da 3600 MHz'den FPS kaybetmezsiniz.

Ona bakarsak sistemde bulunan yazılımsal donanımsal her şey FPS'e etki eder.

Geri
Yukarı