32 GB RAM'e gerek var mı?

letranger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemimde 8+8 ram var. Bu akşam gaming gecesinde görünce 8+8 daha almış bulundum. Sizce gerek var mı yoksa iptal mi edeyim? Bir de bendeki HyperX Fury ile satın aldığım HyperX Fury Beast 4 kanal olarak uyumlu çalışır mı?

Sistem özellikleri nedir? Ne için kullanıyorsun?

Merhaba. Sistemimde 8+8 RAM var. Bu akşam Gaming gecesinde görünce 8+8 daha almış bulundum. Sizce gerek var mı yoksa iptal mi edeyim? Bir de bendeki HyperX Fury ile satın aldığım HyperX Fury Beast 4 kanal olarak uyumlu çalışır mı?

İleriye dönük bir PC'niz varsa 32 GB RAM sizin icin uygundur.

Resident Evil 4 remake de 18 GB RAM kullanımı gördüm.

E tamam hocam zaten RAM varsa kullanma odaklı 2 GB kısılabilir.

Merhaba. Sistemimde 8+8 RAM var. Bu akşam Gaming gecesinde görünce 8+8 daha almış bulundum. Sizce gerek var mı yoksa iptal mi edeyim? Bir de bendeki HyperX Fury ile satın aldığım HyperX Fury Beast 4 kanal olarak uyumlu çalışır mı?

Sistem düzgün bir sistemse şu an sınırda arkaya Discord+2-3 sekme açınca sorun oluyor 1-2 seneye iyice sorun olur. Sistem nedir bu arada?

3600 işlemci ile 3070 Ti kart var. Belki işlemci yükseltirim, seneye durumlar uygun olursa ekran kartı yükseltirim diyordum. Biraz da bu açıdan denk gelmişken RAM alayım dedim.

Olabilir aslında ama gittiğiniz yere kadar gidin 16 ile yetersiz kalmaya başlayınca yükseltirsiniz hem DDR4 daha ucuzlamış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı