32 inç Curved monitör tavsiyesi

Bütçe
2.5k - 4k
Sözümü geri alıyorum. Eski monitörüme bakıyorum da çok fark varmış gerçekten. Geçenlerde monitör değiştirdim. Philips 22" LED monitör vardı Samsung 27" IPS HDR bir monitör almıştım. Akşam denemek için YouTube'dan bir video izledim. Şimdi eski monitörde aynısını seyrediyorum da dehşet fark var arada. IPS monitörde ekrandan fırlayacak gibi görünüyor her şey. Elini uzatsan dokunacakmışsın gibi.

Gerçekten bana lazım olan canlılık 😊

Ama bu canlılıkta HDR'nin de etkisi vardır diye tahmin ediyorum.

Aldığın cihazın tam marka modelini yazabilir misin bir bakayım.
Ben bir de 27inç tavsiye için konu açayım bakalım ne çıkacak aslında bende şöyle düşündüm 2adt 27" alsam (tabii ikisini birlikte alamam bütçem yetmez 1.sini alıp 2.sini sonradan alırım).
Bu ikisi de kaliteli olsun.

Son düzenleme:
Aldığın cihazın tam marka modelini yazabilir misin bir bakayım.
Ben bir de 27inç tavsiye için konu açayım bakalım ne çıkacak aslında bende şöyle düşündüm 2adt 27" alsam (tabii ikisini birlikte alamam bütçem yetmez 1.sini alıp 2.sini sonradan alırım).
Bu ikisi de kaliteli olsun.
Meğer 28 inçmiş. 😄

Dosya Ekleri

• 20210715_113623.jpg
    20210715_113623.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 34
Hocam Hz ne farklılıklar gösterir?
Gerçekten monitör bilgim fazla yok.
Eğer multiplayer müsabakalı bir FPS (first person shooter) oynayacaksan FPS (frame per second) çok önemli. Sıradan oyunlar için 60 Hz çok yeterli bir hız. Hiç oyunla işin yoksa zaten 30 Hz bile yeter sana.

Eğer multiplayer müsabakalı bir FPS (first person shooter) oynayacaksan FPS (frame per second) çok önemli. Sıradan oyunlar için 60 Hz çok yeterli bir hız. Hiç oyunla işin yoksa zaten 30 Hz bile yeter sana.

Hmm peki teşekkürler hocam onu da bir inceleyeyim Online oyun yok ya bende en kötü CoD Battlefield offline oyun oynuyorum oda ara sıra.

Yeni konular

Geri
Yukarı