320 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

mentall

Decapat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. YouTube için kaliteli bir mikrofona sahip (dip ses olmaması) ve ses kalitesi iyi, bassları dolu dolu, sanal 7.1 mikrofonlu kulaklık önerilerinizi bekliyorum. USB olması lazım bu arada.

Duruma göre bütçemi 350TL'ye çıkarabilirim, lakin buna değiyorsa.

*Uzun zaman bir sıkıntı çıkarmaması da önemli ayrıca RGB olmasına gerek yok. Ha olursa hayır demem. Rahatlık konusunda işini iyi yapan bir kulaklık olsun kendisi 🙂

Şimdiden teşekkürler.

Selamlar öncelikle. YouTube için kaliteli bir mikrofona sahip (dip ses olmaması) ve ses kalitesi iyi, bassları dolu dolu, sanal 7.1 mikrofonlu kulaklık önerilerinizi bekliyorum. USB olması lazım bu arada.

Duruma göre bütçemi 350TL'ye çıkarabilirim, lakin buna değiyorsa.

*Uzun zaman bir sıkıntı çıkarmaması da önemli ayrıca RGB olmasına gerek yok. Ha olursa hayır demem. Rahatlık konusunda işini iyi yapan bir kulaklık olsun kendisi 🙂

Şimdiden teşekkürler.

Bu nasıl Frisby FHP-G1420B GAMEMAX Serisi 7.1 S.Sound Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
Güzel görünüyor tavsiye için eyvallah hocam geç yazıyorum bu arada k.b
Deri kulak pedli kulaklıklara tövbe ettim para bulduğum anda Arctis 1 alacağım.
Evet hocam terketme konusunda rakipsiz. Yalnız ses yalıtımında iyi diye biliyorum. Bu arada bence actris 1 almayın 7.1 yok çünki
Bayağı hoşuma gitti tasarımı v.s sağolun hocam

Güzel görünüyor tavsiye için eyvallah hocam geç yazıyorum bu arada k.b

Evet hocam terketme konusunda rakipsiz. Yalnız ses yalıtımında iyi diye biliyorum. Bu arada bence actris 1 almayın 7.1 yok çünki

Bayağı hoşuma gitti tasarımı v.s sağolun hocam
Hocam beğendiğiniz Asus Tuf H3'de hiç 7.1 yok sadece yazmışlar alan kişiler çok şikayetçi bu durumdan. Ayrıca windows sonic kullanırım rahat olsun yeter ses kasmasamda olur :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı