320 TL'ye HS35 alınır mı?

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Linkteki kulaklık PC/Mobile/PS4 için uyumlu yazıyor.
Uyumlu zaten hocam fakat dönüştürücü çıkmıyor diye biliyorum. Dönüştürücü çıkmıyorsa mikrofonu kullanamaz.

SHER-LOCKED

Hectopat
Makaleler
2
Gitti desenize bir iskender+ayran parası.

Hollewache

Centipat
Gitti desenize bir iskender+ayran parası.
Hepsiburada'daki indirim sahteydi zaten.
Sizce 320TL'ye HS35 alınır mı, onun yerine önereceğiniz kulaklık var mı?
Kulaklık elime bugün geçti, şimdilik fena değil sorunu yok ama mikrofonu çok da iyi sayılmaz. Arada oyun sesleri karşıya gidebiliyor.
Dediğim gibi bugün geldiği için çok kullanma şansım olmadı. Uzun süre kullanmış arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır.
Uyumlu zaten hocam fakat dönüştürücü çıkmıyor diye biliyorum. Dönüştürücü çıkmıyorsa mikrofonu kullanamaz.
Hocam ben dönüştürücü olmadan kullanıyorum. Kasanın önüne taktım ikisi de çalışıyor, kasa ile alakalıdır belki tam bilemiyorum.

55superx

Megapat
Makaleler
2
Hepsiburada'daki indirim sahteydi zaten.

Kulaklık elime bugün geçti, şimdilik fena değil sorunu yok ama mikrofonu çok da iyi sayılmaz. Arada oyun sesleri karşıya gidebiliyor.
Dediğim gibi bugün geldiği için çok kullanma şansım olmadı. Uzun süre kullanmış arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır.
Alanlar olmuş herhalde ama indirim bittikten sonra 3-4 saat daha sitede fiyat 260 lira olarak gözüktü, sepete ekleyince fiyat 400TL oluyordu. Yarı sahte yarı gerçek 😀

Hollewache

Centipat
Alanlar olmuş herhalde ama indirim bittikten sonra 3-4 saat daha sitede fiyat 260 lira olarak gözüktü, sepete ekleyince fiyat 400TL oluyordu. Yarı sahte yarı gerçek 😀
Bunun hakkında bir konu açılmıştı ama alabilen kimse olmadı sanırım, bir arkadaş öyle demişti.

KS
Plangton

Plangton

Femtopat

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Bunu önermenizin sebebi nedir HS35'e göre artı özelliklerini söyleyebilir misiniz?
Daha sağlam, padleri deri ve mikrofonu daha iyi. Birçok özelliği var fakat unuttum. Yani bütçenizi aşmaya değecek bir kulaklık.

cevap

Picopat
Linkteki kulaklık PC/Mobile/PS4 için uyumlu yazıyor.
Bu kulaklıkta renkler platformu ifade ediyor mavi ps siyah pc kırmızı Nintendo yeşil xbox ifade ediyor. Kutudan ona göre kablolar felan çıkıyor. Ama istersen diğer platformlara da takabilirsin diğer renklerinde.

Yeni konular

Yukarı