320 TL'ye HS35 alınır mı?

Linkteki kulaklık PC/Mobile/PS4 için uyumlu yazıyor.
Uyumlu zaten hocam fakat dönüştürücü çıkmıyor diye biliyorum. Dönüştürücü çıkmıyorsa mikrofonu kullanamaz.

Gitti desenize bir iskender+ayran parası.
Hepsiburada'daki indirim sahteydi zaten.
Sizce 320TL'ye HS35 alınır mı, onun yerine önereceğiniz kulaklık var mı?
Kulaklık elime bugün geçti, şimdilik fena değil sorunu yok ama mikrofonu çok da iyi sayılmaz. Arada oyun sesleri karşıya gidebiliyor.
Dediğim gibi bugün geldiği için çok kullanma şansım olmadı. Uzun süre kullanmış arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır.
Uyumlu zaten hocam fakat dönüştürücü çıkmıyor diye biliyorum. Dönüştürücü çıkmıyorsa mikrofonu kullanamaz.
Hocam ben dönüştürücü olmadan kullanıyorum. Kasanın önüne taktım ikisi de çalışıyor, kasa ile alakalıdır belki tam bilemiyorum.

Hepsiburada'daki indirim sahteydi zaten.

Kulaklık elime bugün geçti, şimdilik fena değil sorunu yok ama mikrofonu çok da iyi sayılmaz. Arada oyun sesleri karşıya gidebiliyor.
Dediğim gibi bugün geldiği için çok kullanma şansım olmadı. Uzun süre kullanmış arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır.
Alanlar olmuş herhalde ama indirim bittikten sonra 3-4 saat daha sitede fiyat 260 lira olarak gözüktü, sepete ekleyince fiyat 400TL oluyordu. Yarı sahte yarı gerçek 😀

Linkteki kulaklık PC/Mobile/PS4 için uyumlu yazıyor.
Bu kulaklıkta renkler platformu ifade ediyor mavi ps siyah pc kırmızı Nintendo yeşil xbox ifade ediyor. Kutudan ona göre kablolar felan çıkıyor. Ama istersen diğer platformlara da takabilirsin diğer renklerinde.

Geri
Yukarı