₺3200 2K Monitör Önerisi

Sorumun cevabını hala alamadım. LoL, Valorant ve CS:GO oynuyorum çoğunlukla. Ve MMORPG oyunları oynuyorum. Buna göre öneri sunabilecek yok mu birbirine laf sokacak dışında?

@Silinen üye

2K 144Hz aslında oynadığınız oyunlar çok hafif olduğundan alınabilir, yine de 1080p alternatifler sunacağım.

Rekabetçi oyunlar oynadığınızdan 2K veya 4K 60/75Hz önermiyorum.

Önerilerim;

Çok iyi bir VA panel (Çok yüksek renk gamutları, gerçek 8 bit renk derinliği, oldukça yüksek kontrast oranı).

Standart bir IPS.

27" isterseniz de;

HDR10 ve G-Sync avantajı var, ama uzaktan bakmıyorsanız 1080p 27" pikselleşme yapacaktır.

2K'lara gelirsek;

Samsung çok daha iyidir. HP'nin sadece IPS olma avantajı var. Eğer 2K düşünürseniz avantajlarını uzun uzadıya açıklarım.

Ayrıca 1080p 240Hz de sunmak isterim. Bkz;

Eğer profesyonel derecede düşünüyorsanız bu modellere göre renkleri ve görüş açıları çöp olan ama biraz daha hızlı monitörler (Gecikme/tepkime olarak) önerebilirim isterseniz ama biraz gecikme için çöp derecesinde renk ve görüş açısı almanızı şahsen önermiyorum.

Yine de tercih sizindir.

Son düzenleme:
Ben GTX 1650 ile 4K ayarlarda oyun oynuyorum RTX 2060 oyunları çok rahat 4K 60FPS oynatır.

Ben 2070'le 4K 60 FPS birçok oyunda alamıyorum siz nasıl alıyorsunuz merak ettim.

Ben 2070'le 4K 60 FPS birçok oyunda alamıyorum siz nasıl alıyorsunuz merak ettim.

CS:GO falan oynuyor herhalde :D. Ya da Fall Guys :D.

Geri
Yukarı