3200 TL akıllı cep telefonu önerisi

Bütçe
3200-3300
Merhaba arkadaşlar. Daha önceden kullandığım ve o zaman 1500 lira civarlarına aldığım güncel olarak iç ekranında çatlak bulunan Samsung Galaxy M20 cep telefonumu Hepsiburada eskiyi götür yeniyi al kampanyası dahilinde 900 TL'ye satmış ve hediye çeki almış bulunmaktayım. Üzerine de kendim ekleyip Max 3200TL bütçeyle bir cep telefonu almak istiyorum fakat çok kararsızım bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Maalesef bütçenin üzerine fazla çıkamıyorum kriterlerim şık olsun batarya iyi olsun bir de mümkünse yarı yolda bırakmasın fazla oyun oynamıyorum çok nadir Wild Rift vs. oynuyorum genelde sosyal medya... Hangi telefonu alacağım konusunda yardımcı olur musunuz?

Realme 7.

Tek sorunu ilk çıktığı zamanda dokunmatik problemi vardı yazılım kaynaklı. Şu anda bu sorun yok güncelleme ile hemen çözdüler. Servisleri hakkında bir bilgim yok.
Şu an piyasayı alt üst etmiş durumdayım hala kesin karar veremesem de aklım Realme 7 de kaldı birkaç sorum olacak birincisi acaba telefonda bildiğiniz bir kronik arıza mevcut mu çünkü Xiaomi Redmi Note 9Sten bu yüzden vazgeçtim ikincisi de Realme yetkili servisleri ne kadar iyi yani telefonda bir sorun çıkması halinde muhatap bulabilir miyim bu konuda kullanan arkadaşlar da varsa yardımınıza ihtiyacım var.

Tek sorunu ilk çıktığı zamanda dokunmatik problemi vardı yazılım kaynaklı. Şu anda bu sorun yok güncelleme ile hemen çözdüler. Servisleri hakkında bir bilgim yok.

Hmm teşekkürler sorun çözüldüyse problem yok ama servis kalitesini gerçekten merak ediyorum.
Hmm teşekkürler sorun çözüldüyse problem yok ama servis kalitesini gerçekten merak ediyorum.

Az evvel öneriler ve araştırmalarım sonucunda Realme 7 sipariş verdim herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı