3200 TL Laptop Önerisi

Demir09

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3200 TL'ye bir leptop almak istiyorum, amacım oyun oynamak ama çokta az olsa camtasia gibi programlar kullanabiliyorum... Genelde LoL ve CS:GO oynarım ama ileride daha iyi bir sistem isteyen GTA 5 gibi oyunları oynamak da isteyebilirim. Bir de mikrofonu iyi olursa mutlu olurum. Önerilerinizi bekliyorum...

Arkadaşların verdiği son 2 ürün sanırım aynı zaten. Bende Dell ve diğerleri arasında kalmış durumdayım. Takipteyim bakalım nereye varacağız :)

Öncelikle iyi günler şunu belirtmek isterimki 3200 tl gibi bir fiyata dell önerilmesini doğru bulmamaktayım Recep Üstadın bahsettiği gibi msi monster ve asusa bakmanı öneririm özellikle türk malını kullanmana öncelik vererek monster serisine bak derim monsterın
Abra A7 V5.2 17.3" Oyun Bilgisayarı şu pcye bak derim

Dell en iyi firmalardan biridir. MSI' da kullanılan ekran kartı hem 950M hemde GDDR3 versiyonu arada yarı yarıya performans farkı var yinede karar sizin.

Öncelikle iyi günler şunu belirtmek isterimki 3200 tl gibi bir fiyata dell önerilmesini doğru bulmamaktayım Recep Üstadın bahsettiği gibi msi monster ve asusa bakmanı öneririm özellikle türk malını kullanmana öncelik vererek monster serisine bak derim monsterın
Abra A7 V5.2 17.3" Oyun Bilgisayarı şu pcye bak derim

Dell dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden biridir. O yüzden Dell önermem diyeni Allah çarpar üstadım :)

Dell dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden biridir. O yüzden Dell önermem diyeni Allah çarpar üstadım :)
Lütfen marka sevdasını bir kenara bırakıp şöyle düşünelim mercedes 1.6 motor 110 beygir bir yanda hyundai 2.0 motor 190 beygir şimdi burda bir seçim yapsanız mercedes mi hyundai mi mercedes dediğinizi duyar gibiyim dell özellikleri iyi olabilir ama uzun ömürlü değil ki Recep hocamızın msi örneğine bakılacak olursa msi belki özellik az (bence gayet yeter gta 5 için) fakat ömürlük pc birde lütfen şu cahilliği bırakın bir kenara Allah çarpar derken siz günah meleğimisiniz ???

Ha birde şu MSI' a göre kötü diye düşündüğünüz Dell' i Teknopat ekibide öneriyor. Sistem tavsiyeleri bölümünde var. Cihaz kötü olsa eklemezlerdi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı