3200 TL laptop önerisi

can_bil5

Hectopat
Dizüstü oyuncu bilgisayarı almam gerekiyor fakat 3 model arasında çok kararsız kaldım, bilgili veya elinde bulunan arkadaşlar bana fikir verirse çok memnun olurum.

Bunlardan en çok gel git yaşadığım modeller MSI ile Asus oluyor. MSI kalitesini bildiğim için biraz ona yönelmiş bulunmaktayım fakat işlemcinin i5 ve ekran kartının 2 GB 950 GTX olması biraz kafamı kurcalıyor onun dışında donanım olarak oyuncu bilgisayarı gibi geliyor bana.
Asus ise işlemci ve ekran kartı muazzam 4 GB ekran kartı ile i7 işlemci sunuyor fakat tecrübem yok ve oyun performansı uzun ömürlü kullanımı ne oluyor bilemiyorum.

Konuyu uzattım farkındayım bütçem 2800-3200 gibi rakamlarda geziyor, iki notebook modelinde karar kılmamda yardımcı olursanız sevinirim veya başka model de önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bütçeni 3500 TL civarına çekebilirsen bunu öneririm. Şu an büyük indirim de. Bir daha bu fiyata bu donanıma sahip model bulman çok zor. İmkanın varsa kesinlikle öneririm.

Kardesim hp pavilion gaming 15 bc017nt vatab bilgisayar da 3390 lira ya dusuyor onun dusmesini bekle bence hem eski hp bilgiayarin vars 480 tl indirim var bilgisayarin ozellikleri :
İşlemci Özellikleri
İşlemci Ön Bellek6 MB
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci TeknolojisiCore i7
İşlemci Hızı2.6 GHz Turbo ile 3.5 GHz
İşlemci Numarası6700HQ
[TBODY] [/TBODY]
Ram Özellikleri
RAM Kapasitesi16 GB (2x8GB)
RAM TipiDDR4
[TBODY] [/TBODY]
Ekran Özellikleri
Ekran Boyu15.6 inch
Çözünürlük1920 x 1080
[TBODY] [/TBODY]
Ekran kartı
Ekran Kartı TipiPaylaşımsız
Ekran Kartı MarkasıNVIDIABilgi
Ekran Kartı Hafızası2 GB
[TBODY] [/TBODY]
HDD Özellikleri
Disk Kapasitesi1 TBBilgi
Disk TürüSATA
[TBODY] [/TBODY]
Grafik Kart
Ekran Kartı ChipsetiGTX 960M
[TBODY] [/TBODY]
Hafıza Bus Hızı
Optik SürücüYokBilgi
[TBODY] [/TBODY]
Bağlantı Özellikleri
BluetoothVarBilgi
USBVarBilgi
USB 3.0VarBilgi
Bluetooth 4.0VarBilgi
HDMIVar
SD Kart YuvasıVar
USB 2.0VarBilgi
[TBODY] [/TBODY]
Multimedya Özellikler
Kart OkuyucuVar
Aydınlatmalı KlavyeVar
KameraVar
[TBODY] [/TBODY]
Monitör Tipi
Full HDVar
[TBODY] [/TBODY]
Ekran Özellikleri
WLEDVar
[TBODY] [/TBODY]
Kasa
Ağırlık2.2 Kg.
[TBODY] [/TBODY]
Diğer
İşletim SistemiWindows 10
[TBODY] [/TBODY]
Genel Özellikler
MenşeiÇin
Garanti24
RenkGri
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı