3200 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

gosuzi123

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar bütçem 3200 liraydı. Normalde i5 6400 + RX 480 yapmayı planlıyordum lakin monitörüm çok kötü ve bir monitör almaya karar verdim. Bu yüzden işlemci - ekran kartı olarak pentium g4560 + RX470 almaya karar verdim. RX 480 almam ne yazik ki izlediğim benchmarklarda darboğaza neden olduğunu gördüm. Size topladığım bu PC'nin nasıl olduğunu sormak istiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum. Ayrıca bir sorum olacak .8 GB RAM almam şu an için yeterli midir?
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• gaming pc without darbogaz.png
    gaming pc without darbogaz.png
    27,6 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba arkadaşlar bütçem 3200 liraydı. Normalde i5 6400 + RX 480 yapmayı planlıyordum lakin monitörüm çok kötü ve bir monitör almaya karar verdim. Bu yüzden işlemci - ekran kartı olarak pentium g4560 + RX470 almaya karar verdim. RX 480 almam ne yazik ki izlediğim benchmarklarda darboğaza neden olduğunu gördüm. Size topladığım bu PC'nin nasıl olduğunu sormak istiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum. Ayrıca bir sorum olacak .8 GB RAM almam şu an için yeterli midir?
Şimdiden teşekkürler.
G4560 470' e darboğaz yapmıyor mu? Ayrıca 4 çekirdek CPU isteyen oyunlarda ne yapacaksınız?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı