3200 TL telefon önerisi

Bütçe
3000-3200

MuslumanMarsli

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 3000-3200 maksimum. Hızlı ve hafif var mı bilmiyorum bu fiyat aralığında ama yardımcı olursanız sevinirim.

Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 3000-3200 maksimum. Hızlı ve hafif var mı bilmiyorum bu fiyat aralığında ama yardımcı olursanız sevinirim.

Realme 7 öneririm diyecektim telefon 1 gün içinde 200 TL zam yemiş 🤦
Hocam A74 ya da POCO X3 NFC öneriyorum.

Son düzenleme:
üstüne bi 300 lira daha katabilirsen xaomi redmi note 10 pro almanı öneririm katamam dersen xaomi redmi note 9 pro öneririm neredeyse her arkadaşım 8,9,10 pro kullanıyor hepside memnun oyunlarda iyi performans verir.

Üstüne bir 300 lira daha katabilirsen Xiaomi Redmi Note 10 Pro almanı öneririm katamam dersen Xiaomi Redmi Note 9 Pro öneririm neredeyse her arkadaşım 8, 9, 10 Pro kullanıyor hepside memnun oyunlarda iyi performans verir.

X3 NFC bahsettiğiniz Note 9 Pro modelinden daha iyi bir model hocam, ayrıca Note 9 serisinde yazılım sorunu yaşayan kişi sayısı fazla.

Samsung'un M serisini kullanabilirsiniz hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstüne bir 300 lira daha katabilirsen xaomi redmi note 10 pro almanı öneririm katamam dersen xaomi redmi note 9 pro öneririm neredeyse her arkadaşım 8,9,10 pro kullanıyor hepside memnun oyunlarda iyi performans verir.
O fiyatlara yükselecekse Redmi yerine Mi 11 Lite almalı kesinlikle ya da A52. 4000TL civarında MIUI sorunlarıyla uğraşmak istemez kimse.

Şu anki fiyatta öneri yapacak olursam Poco X3 NFC hızlı ama hafif değil çok kaba bir telefon. Başka bir öneri A32 hafif, şık bir telefon ama ömrü az ağır oyunlar oynamam beni 2-3 yıl idare etsin derseniz bunu alın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı