3200 TL telefon tavsiyesi

Vito S

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, selamlar.

Bir telefon almak istiyorum ama çok kararsızım. POCO X3'e karar kılmıştım ama bazı yerlerde sorunlar çıkarıyor deniliyor. Bazı yerlerde ise bir şeyi yok deniliyor.

Bütçem olsa hiç uğraşmadan M51 alırım ama o kadar yükselemem. Telefonla işim bir tane hafif oyun oynarım, fotoğraf çekerim, video kayıtları falan alırım. POCO'da güncel olduğu için kamerası da hiç fena olmadığı için neden olmasın dedim ama çok kararsızım.

Bu konulardan gerçekten anlayan Technopat üyeleri olduğunu düşünüyorum. Yardımlarınız bekliyorum. Sevgiler, saygılarla.

Oppo Lite iyi sayılmaz ama Realme iyi.

Reno 4 Lite işlemci konusunda çok güçsüz bir cihaz. Xiaomi Poco X3 yerine Realme 7 alabilirsiniz.

Hocam sizin öneriniz ne, POCO almalı mıyım? (Beşirtmişsiniz zaten teşekkür ederim.)
Hayır, almamanızı tavsiye ederim.

1615036379449.png

4 dakikalık fark ile Xiaomi Poco X3 önde.

1615036412072.png

Şarj olma süresinde ise Realme 7 30 dakika önde.

Xiaomi Poco X3 ile karşılaştırma videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"MediaTek işlemci var, ısınır" diyenlere inanmayın. Xiaomi Poco X3 ile ısı karşılaştırma testinde 1 derece fark var yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AnTuTu puanı:

1615036615269.png

Realme 7 daha ucuz ve Xiaomi Poco X3'ten daha iyi. Her ne kadar Xiaomi Poco X3 kağıt üzerinde Realme 7'den iyi gözüksede yazılım olmadıktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı