32000 TL 17.3" laptop önerisi

Bütçe
25000-32000

Cotyora52

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,
Forumda yeniyim. Monster v22.2 aldım bugün teslim edilecek. 15 gün içerisinde memnun kalmayıp iade hakkımı kullanırsam alternatif hangi ürünler olabilirdi diye sizlere sormak istedim. Çoğunlukla Photoshop, çizim, yazılım geliştirme amaçlı kullanacağım, ama yine de güçlü bir PC olmasını istiyorum. Oyun çok fazla oynamayacağım gibi. Uzun yıllar kullanabileceğim bir laptop olması önemli. Isınmayı vs çok takmıyorum.

Tercihlerim:
  • 17.3" ekran (QHD tercihim)
  • i7 11800h.
  • RTX3060
  • 16 GB RAM.
  • Kasası sağlam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'ın bu modeli ekran kartı olarak güçlü, kasası sağlam, çözünürlüğü 2K fakat boyutu 15.6 inç.

17.3 inç istiyorsan bu laptopa bakılabilir:

Monster'ın bu modeli ekran kartı olarak güçlü, kasası sağlam, çözünürlüğü 2K fakat boyutu 15.6 inç.

17.3 inç istiyorsan bu laptopa bakılabilir:
Monster v25.1.2 nin kasası ve klavyesinin artılarının yanında, QHD olan ve 3000tl daha uygun olan 22.2'yi tercih ettim. Son 2'ye kalan alternatif oydu. Açıkçası bu kriterlerde monster'dan başka da çok alternatif bulamadım. Hp omen 17 pahalı ve piyasada yok. Lenovo legion da bu kriterleri karşılayan laptop bulamadım. Acer'lara pek bakmamıştım, casper pek düşünmedim.

O paraya aradığın özellikler biraz zor. Genel olarak Asus Rog tavsiye ederim. Kasa kalitesi olarak üst düzey.
Bu kriterlere uyacak bir model var mı bildiğiniz stoklarda?

Game garaj hakkında pek bilgim yok. Servisi vs güvenilir midir? Açıkçası monster tercih etme nedenim beğenmezsem iade edebilme güvencesi idi. Ankara mağazasında gittim gördüm, malzeme fena değil geldi bana. Soğutma sorunu pek yok gibiydi. Kronik sorunları (ışık sızması, ölü pixel) vb olmazsa v22.2 ihtiyacımı karşılayacak gibi sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı