3200G LoL'de 95-140 FPS veriyor

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Az önce bir arkadaşın konusunu görünce aklıma geldi konuyu baltalamayayım yeni konu açayım dedim. Orta ayarlar 1080P'de lane safhasında 95-140 arası TF'lerde işin içine kadim ve baron girince 70'lere kadar düşebiliyor. Normal midir?

Az önce bir arkadaşın konusunu görünce aklıma geldi konuyu baltalamayayım yeni konu açayım dedim. Orta ayarlar 1080P'de lane safhasında 95-140 arası TF'lerde işin içine kadim ve baron girince 70'lere kadar düşebiliyor. Normal midir?

Aynı şekilde sebebini bilmediğim bir şekilde CS:GO'da Valorant'tan daha az FPS alıyorum. Rekabetçide 120-130 çatışmadaa 80'e kadar 70'e kadar düşüyor. Ve ayrıca bilgisayara driverları kurmak istediğimde bazılarını devam ettirememiştim hata veriyordu. Belki de driverlar yüzünden FPS daha azdır.

Normaldir bana kalırsa eğer monitörünüz 60 Hz ise sorun olmaz zaten ama 120 veya 144 kullanıyorsanız oyunu 1600x900 çözünürlüğünde oynamanızı tavsiye ederim bana göre daha rahat oynanıyor. LoL'ü bırakalı oldu bayağı ama oynadığım zamanlar daha güzel geldiğinden bu çözünürlükte oynardım FPS artışı da olacaktır. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı