33.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
33-35
36,5K'ya bu var, bilginiz olsun. Site guvenilir bu arada supheniz olmasin.
Bu site hakkında geçen gün bu forumda birileri bu site çok güvenilir değil demişti . Hatta yanlış hatırlamıyorsam sahipleri ya da çalışanları yabancı , satış sonrası sıkıntılı bir süreç yaşadım demişti . Şimdi günahlarına girmeyeyim ama bu siteden alan arkadaşlar Türkiye garantisi var mı sorsun yurtdışı malıysa sonrası başınız ağrımasın

Bu site hakkında geçen gün bu forumda birileri bu site çok güvenilir değil demişti. Hatta yanlış hatırlamıyorsam sahipleri ya da çalışanları yabancı, satış sonrası sıkıntılı bir süreç yaşadım demişti. Şimdi günahlarına girmeyeyim ama bu siteden alan arkadaşlar Türkiye garantisi var mı sorsun yurt dışı malıysa sonrası başınız ağrımasın

1 yıl garanti oluyor yurt dışından geldiği için.

1 yıl garanti oluyor yurt dışından geldiği için

Ben de arkadaş gibi bu seviyelerde laptop bakıyorum ama aynı ürünü başka yerlerde farklı garantiler şeklinde görüyorum . Mesela lenovonun bir modelinde ki bu yukarıda adı geçen şirketin ilanında görürsünüz uluslararası 1 yıl yazıyor ama başka bir sitede mesela vatan medimarkt vs gibi mağazalarda 1 yıl Türkiye garanti yazıyor . Aslında yarın lenovo Türkiye’yi arayıp bu konuyu netleştirip tekrar yazarım. Uluslararası garanti Tr de 1 yıl geçerli mi ?

Bu site hakkında geçen gün bu forumda birileri bu site çok güvenilir değil demişti . Hatta yanlış hatırlamıyorsam sahipleri ya da çalışanları yabancı , satış sonrası sıkıntılı bir süreç yaşadım demişti . Şimdi günahlarına girmeyeyim ama bu siteden alan arkadaşlar Türkiye garantisi var mı sorsun yurtdışı malıysa sonrası başınız ağrımasın
Asus özelinde seri numarasını uygulamaya girdiğinde 2 yıl olarak aktifleşiyor. Buna rağmen 1 yıl yazmaları bence de garip. Ne olursa olsun zaten büyük olasılıkla elektronik cihazlarda problemler 2. yıldan sonra yaşanıyor, yani şanssız olmadıktan sonra ve ürün 0 olduktan sonra bence 1 sene garanti olması sorun değil. 2 yıl garanti ile aldığımız ürünlerin muhteşem teknik servislerde sağlanan desteğini de düşünürsek pek kayıp yok denebilir. Linkteki ürünün 2K ekran olanından aldım, yeni nesil işlemci, ram ve ssd kombinasyonu bu fiyata sunan başka ürün bulamamıştım.

Macbook M1 Pro öneririm eğer sürekli yazılım,tasarım, araştırma, geliştirme veya taşıma yapacaksan normalde 43 bin tl ama eğitim indirimi ile 35'e geliyor.Oyun içinse arkadaşların tercihi daha doğru monster gibi fiyat performans ürünleri daha işini görür.Msi istersen bir on binler basamağına 1 ekleyeceksin ki aynı segmentte farkını gösterebilsin.

21.8 tongfang kasa ve kötü değil.

Bunu alsam aralarındaki tek fark bunun 15.6 olması deme özellikleri aynı gibi.

Bu da var illa 3070 alma gibi bir düşüncem yok bu nasıl peki bilginiz var mı?

MacBook M1 Pro öneririm eğer sürekli yazılım, tasarım, araştırma, geliştirme veya taşıma yapacaksan normalde 43 bin TL ama eğitim indirimi ile 35'e geliyor. Oyun içinse arkadaşların tercihi daha doğru Monster gibi fiyat performans ürünleri daha işini görür. MSI istersen bir on binler basamağına 1 ekleyeceksin ki aynı segmentte farkını gösterebilsin.

MacBook alma gibi bir düşüncem yok teşekkür ederim yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı