330 TL’ye oyun tavsiyesi

Şimdilik EA Play ve BioShock Collection alacağım saydıklarınızı indirime girdiğinde kesinlikle enazından birkaçını alacağım emin olabilirsiniz.
Hocam ekip şeklinde Ark Survival Evolved (indirimlerde 15 TL civarı.) Ve Ark'ın biraz daha mitolojik versiyonu Dark and light (30 TL) oynayabilirsiniz.

-Conan exiles 75 TL.
-Green hell 40 TL.
-The wild eight 40 TL.
-Valheim 30 TL.

Bunlar ekip şeklinde oynanırsa daha zevkli olur.

Aklıma gelen birkaç aksiyon oyunu;
-Far Cry 5 270 TL (indirimlerde almanızı tavsiye ederim 50 TL civarına düşüyor.)
-Hunt: Showdown 109 TL (indirimlerde bu da 50 TL civarı.)
-Warhammer: Vermintide 2 50 TL (güzel aksiyona sahip bir oyun, kılıç kalkan ok mızrak balta girişiyorsunuz.)

Warhammer ve hunt showdown almayı düşünüyorum ancak arkadaşlarımızla oynadığımızda sıkıntı olacağını söylemişlerdi.
Bu arada önerilmediğine dikkat edip yazıyorum. Harika bir aksiyon/macera oyunu olan Tomb Raider. 2013, Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider serisi kesinlikle mükemmel. İndirimlerde 6 TL, 20 TL, 50 TL civarlarına düşüyorlar. Yani üçü 75 TL'ye gelebiliyor. Yalnız Lara'ya yan gözle bakmayın, o benim! 😄
Shadow olmasa da diğerlerine sahibim boş bir zamanımda kesinlikle oynayacağım.

Warhammer ve hunt showdown almayı düşünüyorum ancak arkadaşlarımızla oynadığımızda sıkıntı olacağını söylemişlerdi.
Warhammer'da herhangi bir sıkıntı yaşamadık biz. Eğer güvenli interneti olan varsa VPN ile girmek durumunda kalabilir.

Size Mafia 1'de önerirdim fakat normal bir oyuncu için o fiyat değmez gibi. Ben Mafia hayranı olduğum için 50 TL indirimli almıştım.

Warhammer'da herhangi bir sıkıntı yaşamadık biz. Eğer güvenli interneti olan varsa VPN ile girmek durumunda kalabilir.

Size Mafia 1'de önerirdim fakat normal bir oyuncu için o fiyat değmez gibi. Ben Mafia hayranı olduğum için 50 TL indirimli almıştım.

Biraz uzun süren oyunları seviyorum reis a.c Odyssey gibi.

Söylediklerinizi tek tek not aldım ama biraz yetersiz gibi geldi. Çok şey istiyorum biliyorum ama biraz co op veya multiplayer önerebilir misiniz rica etsem? Bu arada oyun öneren her arkadaşa teşekkür ederim çok güzel oyunlar önermişsiniz oynamak için can atıyorum.

Söylediklerinizi tek tek not aldım ama biraz yetersiz gibi geldi. Çok şey istiyorum biliyorum ama biraz co op veya multiplayer önerebilir misiniz rica etsem? Bu arada oyun öneren her arkadaşa teşekkür ederim çok güzel oyunlar önermişsiniz oynamak için can atıyorum.

Co-op:
-Arma 3
-Lost planet 2 (eskidir ama iyidir)
-Rust
-Anthem
-Destiny 2
-The Division 1/2
-Warframe
-Sea of Thieves.
-Conquers Blade.
-Ark
-War Thunder.
-L4D2
-DayZ
-Hunt: Showdown.
-Cupead
-No man's sky.
-Overcooked
-Dauntless

Rekabetçi.
-Apex
-Warzone
-Rogue Company.
-R6
-Battlerite Royale.
-Heroes of generals.

Co-op:
-Arma 3
-Lost planet 2 (eskidir ama iyidir)
-Rust
-Anthem
-Destiny 2
-The Division 1/2
-Warframe
-Sea of Thieves.
-Conquers Blade.
-Ark
-War Thunder.
-L4D2
-DayZ
-Hunt: Showdown.
-Cupead
-No man's sky.
-Overcooked
-Dauntless

Rekabetçi.
-Apex
-Warzone
-Rogue Company.
-R6
-Battlerite Royale.
-Heroes of generals.
Hunt showdown, Sea of Thieves,Dayz,No man's sky not aldım bunlar dışında Monster Hunter World diye bir oyun var onu önerir misiniz güzel midir ?

Hunt showdown, Sea of Thieves, DayZ, no man's sky not aldım bunlar dışında Monster Hunter: World diye bir oyun var onu önerir misiniz güzel midir?

Hem tek hem co-op oynanabilen güzel bir oyundur. Hikayesi çok var diyemem ama combat ve çeşitlilik konusunda usta bir oyun. Boss kesmeyi ve loot yapmayı seviyorsanız indirimde alınabilecek güzel bir alternatif.

Geri
Yukarı