3300-3500 TL Arası Oyun Odaklı Sistem

relipat

Kilopat
Daha fazla  
CS GO, Rust, The Forest, Call of Duty İnfinite Warfare ve Crysis 3 gibi oyunları akıcı bir şekilde herhangi bir kasma olmadan oynatacak bir sistem arıyorum. Bütçem 3000-3500 arası değişiyor, ancak 3500'ün üstüne kesinlikle çıkamam. Sistemi yaza doğru toplayacağım. Monitör sisteme dahildir.

NOT: Kendi HDD'm vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaza doğru yazdım ancak düşünüyorum sadece, şimdi de olabilir. Sizin şu an için önereceğiniz ne olur ?

Katılıyorum. AMD'nin yeni işlemcisi çıkınca rekabet artacak. Bende yeni sistem toplamayı düşünüyorum. Bu yüzden kararsızım ve ayrıca şu zamanda dolarında artmasıyla çok zor bu yüzden beklemeliyiz . (y)

Yaza doğru yazdım ancak düşünüyorum sadece, şimdi de olabilir. Sizin şu an için önereceğiniz ne olur ?
i5 6500-RX 470-B150 anakart-8 ya da 16gb bellek-viewsonic vx2257-dark n10-500w 80+ psu
Bütçeyi aşarsa işlemciyi i5 6400 ile, anakartı da H110 çipşetli bir modelle değiştirebilirsin.

Katılıyorum. AMD'nin yeni işlemcisi çıkınca rekabet artacak. Bende yeni sistem toplamayı düşünüyorum. Bu yüzden kararsızım ve ayrıca şu zamanda dolarında artmasıyla çok zor bu yüzden beklemeliyiz . (y)

Söylediklerinizi göz önünde bulunduracağım, teşekkürler.

Affedersiniz ama parantez içindeki y nin anlamı nedir ? (Yeniyim de :) )

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı