3300 TL monitör önerisi

Bütçe
3400 TL
Evet hocam sizin attığınız 165 Hz hem de daha ucuz alın kesinlikle.
Yani hocam başka şansım yok zaten stajyerim taksitle alacağım ileride işim olursa zaten adam gibi bir şey direkt alırım hiç düşünmem ancak şimdi öğrenci adam hesap yapmak zorunda :D sanırım önümüzdeki günlerde hemen alacağım, yine sizin önerdiklerinize bakarım alacağım gün değişeceğini sanmıyorum ancak yine de incelerim aynı gider ise bu Asus olanı alır geçerim.

Yani hocam başka şansım yok zaten stajyerim taksitle alacağım ileride işim olursa zaten adam gibi bir şey direkt alırım hiç düşünmem ancak şimdi öğrenci adam hesap yapmak zorunda :D sanırım önümüzdeki günlerde hemen alacağım, yine sizin önerdiklerinize bakarım alacağım gün değişeceğini sanmıyorum ancak yine de incelerim aynı gider ise bu Asus olanı alır geçerim.
Vallahi haklısınız, keşke kasım indiriminde alsaydınız 2700 tl civarlarına düşmüştü.

Şu monitörü önerebilirim. Fakat fiyatı biraz yükselmiş. Dilersen ikinci el de bakabilirsin. Genelde az kullanılmış sahibinden ilanlarını sıkı araştırıyorum. Mutlaka karşına çıkacaktır.

3.400TL idi. :(

Sormayın hocam bende şans mı var ben paramla bile rezil olan adamım :D ne okulda ne de staj yaptığım yerde yüzüm güldü :D yani o kadar alıştım ki anlatırken bile gülüyorum.

Her inişin bir çıkışı var hocam, takmayın fazla yaşayın bir daha mı geleceğiz zaten :D

Sormayın arkadaşlar, bu Asus'ta da baya problem yaşayan var yine, yani ben anlamadım ne yapacağımı kalkıp 3400'e bile sorunsuz monitör yok yazık bize gerçekten yazık, ne yapacağım bilmiyorum ancak başka çare de yok gibi gözüküyor hani yaklaşık 4 - 5 gün içinde alacağım o zaman yine piyasayı kontrol ederim ancak başka çarem de yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı