3300 TL monitör önerisi

Bütçe
3400 TL
Sormayın arkadaşlar, bu Asus'ta da baya problem yaşayan var yine, yani ben anlamadım ne yapacağımı kalkıp 3400'e bile sorunsuz monitör yok yazık bize gerçekten yazık, ne yapacağım bilmiyorum ancak başka çare de yok gibi gözüküyor hani yaklaşık 4 - 5 gün içinde alacağım o zaman yine piyasayı kontrol ederim ancak başka çarem de yok gibi.
İkinci el, Acer,AOC, Viewsonic monitörlere bakın derim böyle 1-2 aylık satan elbet vardır.

İkinci el, Acer,AOC, Viewsonic monitörlere bakın derim böyle 1-2 aylık satan elbet vardır.
Hocam o dediğiniz monitörlerde de hep bir sıkıntı var benim aşırı aklım karıştı artık şunu anladım güzel bir para vermedikten sonra hepsi aynı sadece farklı sorunları var.
Birde taksitle alacağım o yüzden öyle bir problem de var derseniz param güvende ile alın o aşırı komisyon koyuyor o zaman ürünün sıfırını almak daha mantıklıya geliyor.

Hocam o dediğiniz monitörlerde de hep bir sıkıntı var benim aşırı aklım karıştı artık şunu anladım güzel bir para vermedikten sonra hepsi aynı sadece farklı sorunları var.
Birde taksitle alacağım o yüzden öyle bir problem de var derseniz param güvende ile alın o aşırı komisyon koyuyor o zaman ürünün sıfırını almak daha mantıklıya geliyor.
Cuma gününü bekleyin incehesapta gaming te monitörler indirime giriyor 3.50 -4 e bulursunuz büyük ihtimalle.

Cuma gününü bekleyin incehesapta gaming te monitörler indirime giriyor 3.50 -4 e bulursunuz büyük ihtimalle.
4 vermem zorda 3.5 belki olmazsa hem bu cumayı hem de önümüzdeki cumadaki indirimlere bakacağım baktım olmadı alacağım yapacak bir şey kalmadı yani, herhalde şu attığınız Gigabyte indirime girer ise direkt alınır.

4 vermem zorda 3.5 belki olmazsa hem bu cumayı hem de önümüzdeki cumadaki indirimlere bakacağım baktım olmadı alacağım yapacak bir şey kalmadı yani, herhalde şu attığınız Gigabyte indirime girer ise direkt alınır.
Dün LG de Gigabyte ta 3500 TL di hocam dün gelseniz hemen alırdık şansınıza gene indirime girer aceleniz yoksa bekleyin.

Dün LG de Gigabyte ta 3500 TL di hocam dün gelseniz hemen alırdık şansınıza gene indirime girer aceleniz yoksa bekleyin.
2 hafta bekleyeceğim hocam o zamana kadar 3500 geçmezse gigabyte direkt alırım düşmezse şansımız yoktur demek Asus alıp geçerim teşekkür ederim size ve diğer arkadaşlara yardımcı olduğunuz için.

Hocam buna denk geldim Instagram da gezerken Pivot muş hemde.
Hocam güzel ancak yine de bütçemi aşıyor, ben sanırım 3500'den yukarı veremem ve aklımda şuanlık 2 isim var Asus İPS olan ve Gigabyte, önceliğim Gigabyte ama bakalım tabii bu ürün falan da yine iyi indirim olursa yine alırım çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı