3300 TL Telefon önerisi

Bütçe
3300

Atar68

Hectopat
Daha fazla  
3300 TL ya da fiyatı biraz geçecek şekilde hangi telefonu önerirsiniz?
Bataryasının iyi olması ve işlemcisinin Snapdragon olması benim için öncelikli konular, tavsiyelerinizi bekliyorum.

3300 TL ya da fiyatı biraz geçecek şekilde hangi telefonu önerirsiniz?
Bataryasının iyi olması ve işlemcisinin Snapdragon olması benim için öncelikli konular, tavsiyelerinizi bekliyorum.

ROM atabilir misiniz?
Kaç yıl kullanırsınız?
Cihazı ileriki yıllarda nasıl kullanırsınız?
Öncelikleriniz tam olarak neler?
Cihazı nasıl kullanacaksınız?
Cihazı ne zaman alacaksınız?

ROM atabilir misiniz?
Kaç yıl kullanırsınız?
Cihazı ileriki yıllarda nasıl kullanırsınız?
Öncelikleriniz tam olarak neler?
Cihazı nasıl kullanacaksınız?
Cihazı ne zaman alacaksınız?
Cihazı 1 hafta içinde almayı düşünüyorum ve en azından 2 3 yıl kullanabilmeyi umuyorum. Pubg bağımlısı birisi değilim fakat yinede belli olmaz o yüzden oyun performansı da yeterli olsun istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve xiaomi arayüzünün sıkıntılı olduğunu okudum bu yüzden farklı bir arayüze yönelmek istedim ve karşıma realme 7 pro çıktı, işlemci, batarya, hızlı şarj ve amoled ekranı başta olmak üzere bana en uygun telefonun o olduğuna kanaat getirdim. Sizin düşünceleriniz de önemli, siz ne dersiniz?

Cihazı 1 hafta içinde almayı düşünüyorum ve en azından 2 3 yıl kullanabilmeyi umuyorum. PUBG bağımlısı birisi değilim fakat yine de belli olmaz o yüzden oyun performansı da yeterli olsun istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve Xiaomi arayüzünün sıkıntılı olduğunu okudum bu yüzden farklı bir arayüze yönelmek istedim ve karşıma Realme 7 Pro çıktı, işlemci, batarya, hızlı şarj ve AMOLED ekranı başta olmak üzere bana en uygun telefonun o olduğuna kanaat getirdim. Sizin düşünceleriniz de önemli, siz ne dersiniz?

Hocam kamera önemli değilse Realme 7 Pro iyi bir seçenek olur.

Onun dışında daha az harcamak isterseniz Realme 7 de 2-3 yıl rahat götürür.

Hocam kamera önemli değilse Realme 7 Pro iyi bir seçenek olur.

Onun dışında daha az harcamak isterseniz Realme 7 de 2-3 yıl rahat götürür.
Evet kamera önemli değil benim için. realme 7 yi tercih etmememin bir sebebi de işlemcisinin mediatek olması. Ömürlerinin kısa ve fazla ısındığını okumuştum forumlarda, sizin düşünceleriniz neler?

Evet kamera önemli değil benim için. realme 7 yi tercih etmememin bir sebebi de işlemcisinin mediatek olması. Ömürlerinin kısa ve fazla ısındığını okumuştum forumlarda, sizin düşünceleriniz neler?
Mediatek Helio G90T yani realme 6 kullanıyorum 9 aydır. Isındığı doğrudur ama nasıl bi ısınma? 2-3 saat aralıksız pubg oynayınca ısındığını hissediyorum sadece. Bataryası oyun oynamazsam bir gün rahat idare ediyor. 10-14 saat ekran süresi var. Oyun oynarsam 6 saate kadar düşüyor. 1 saat 10 dakika gibi kısa bir sürede şarj oluyor. Realme 7 de bundan daha iyidir illa ki.

Mediatek Helio G90T yani realme 6 kullanıyorum 9 aydır. Isındığı doğrudur ama nasıl bi ısınma? 2-3 saat aralıksız pubg oynayınca ısındığını hissediyorum sadece. Bataryası oyun oynamazsam bir gün rahat idare ediyor. 10-14 saat ekran süresi var. Oyun oynarsam 6 saate kadar düşüyor. 1 saat 10 dakika gibi kısa bir sürede şarj oluyor. Realme 7 de bundan daha iyidir illa ki.
Doğrudur bilemeyeceğim, dediğim gibi uzun ömürlü olması benim için önemli o yüzden riske girmek istemiyorum. Realme den önceki telefonunuz neydi acaba, yani öncekiyle şimdikini karşılaştırırsanız realme hakkında ne söylersiniz?

Doğrudur bilemeyeceğim, dediğim gibi uzun ömürlü olması benim için önemli o yüzden riske girmek istemiyorum. Realme den önceki telefonunuz neydi acaba, yani öncekiyle şimdikini karşılaştırırsanız realme hakkında ne söylersiniz?
Benim ilk telefonum ama annem Huawei Mate 10 lite kullanıyor 2017'den beri. Aradaki fark Media Markt. :D

Evet kamera önemli değil benim için. Realme 7'yi tercih etmememin bir sebebi de işlemcisinin MediaTek olması. Ömürlerinin kısa ve fazla ısındığını okumuştum forumlarda, sizin düşünceleriniz neler?

Hocam MediaTek kısa ömürlü, ısınıyor eski ve bazı modeller için geçerli. G95 için geçerli değil.

MediaTek helio G90t yani Realme 6 kullanıyorum 9 aydır. Isındığı doğrudur ama nasıl bir ısınma? 2-3 saat aralıksız PUBG oynayınca ısındığını hissediyorum sadece. Bataryası oyun oynamazsam bir gün rahat idare ediyor. 10-14 saat ekran süresi var. Oyun oynarsam 6 saate kadar düşüyor. 1 saat 10 dakika gibi kısa bir sürede şarj oluyor. Realme 7 de bundan daha iyidir illaki.

Hocam G90t ısınan bir model zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı