3300 TL Telefon Önerisi

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bütçe belli günlük kullanım olarak kullanacağım arada bir oyun indiririm onlarda yüksek oyunlar değil önerileri bekliyorum.

Bütçenizi 500-600 daha arttırabilirseniz hiç düşünmeden Galaxy a52. 200-300 arttırabilirseniz Realme 7 Pro. Hiç arttıramam derseniz Galaxy a51.

Hiç arttırmam derse A51 almasın bence hocam.
A73, uzun yıllar kullanırım derse X3 NFC alsın.
Realme 7'nin fiyatı arttığından artık başka seçenek kalmadı gibi :(

Hiç arttırmam derse A51 almasın bence hocam.
A73, uzun yıllar kullanırım derse X3 NFC alsın.
Realme 7'nin fiyatı arttığından artık başka seçenek kalmadı gibi :(
Realme 7 daha alınabilir. Fiyatı yine düşer onun. Düşerse A51 yerine Realme 7 daha alınası evet. X3 Pro neyse de X3 NFC pek önermem.

Hocam bu konularda yeni olabilirsiniz, ama arkadaşlara yanlış bilgi vermeyin. Yav Redmi Note 9 ne?
Hocam siz efsanesiniz :D Bu ürünü yazmamın sebebi ürünün "normal" fiyatına göre iyi olması. Yani 2000 TL civarlarında olması gereken bir telefon. Lakin başlık sahibi 3300 TL'lik bütçeyi belirtince ve ben de bu telefonu bu kadar uçuk bir fiyata görünce yazayım dedim. Seviliyorsunuz.

Realme 7 daha alınabilir. Fiyatı yine düşer onun. Düşerse A51 yerine Realme 7 daha alınası evet. X3 Pro neyse de X3 NFC pek önermem.

Hocam yonga seti olarak, ekran olarak ve kamera olarak çok iyi bir cihaz X3 NFC.

İşlemci olarak 732g gayet iyi, kamera olarak Realme 7 ile aynı sensörü kullanıyor, ekran paneli olarak çok iyi olmasa da 120 Hz sonuçta yani.
Realme 7'ye eşit, üstün olduğu yanlar çok fazla (eşit veya yakın olduğu yanlar daha fazla tabii)
Yazılımı kötü olmasaydı Realme 7 yerine kesinlikle onu önerirdim.

Hocam siz efsanesiniz :D bu ürünü yazmamın sebebi ürünün "normal" fiyatına göre iyi olması. Yani 2000 TL civarlarında olması gereken bir telefon. Lakin başlık sahibi 3300 TL'lik bütçeyi belirtince ve ben de bu telefonu bu kadar uçuk bir fiyata görünce yazayım dedim. Seviliyorsunuz.

Hocam öncelikle siz efsanesiniz derken? Bir de seviliyorsunuz yazmışsınız, benimi çok seviyorsunuz? :) arkadaşa bütçe altında öneri yapılcak bir telefon değil demek istemiştim. :D baştaki sorularımı da cevaplarsanız memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı