3300 TL Telefon Önerisi

Arkadaşlar yorumlarınız çok karışık geldi hangi telefonu alayım diye karar veremedim açık şekilde önerirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar yorumlarınız çok karışık geldi hangi telefonu alayım diye karar veremedim açık şekilde önerirseniz çok sevinirim.

Hocam isteklerinizi belirtmemişsiniz ki.
Böyle konularda bir tane öneri yapılmaz, yapılamaz.

Bildiğiniz destan yazmalısınız aslında ki herkes aynı fikirde olabilsin ve tek bir cihaz önerilebilsin.

Kaç yıl kullanacaksınız?
Öncelikleriniz neler?
Cihazda hangi özellikleri arıyorsunuz?
Oyun oynarsanız ne oynarsınız?
ROM atma fırsatınız var mı?
Cihazı ne zaman alacaksınız?

Bu konuya göre her şeyi sıralarsanız sizin için kesinlikle çok iyi olur bir de + olarak üstteki soruları cevaplarsanız.

Hocam isteklerinizi belirtmemişsiniz ki.
Böyle konularda bir tane öneri yapılmaz, yapılamaz.

Bildiğiniz destan yazmalısınız aslında ki herkes aynı fikirde olabilsin ve tek bir cihaz önerilebilsin.

Kaç yıl kullanacaksınız?
Öncelikleriniz neler?
Cihazda hangi özellikleri arıyorsunuz?
Oyun oynarsanız ne oynarsınız?
Cihazı ne zaman alacaksınız?

Bu konuya göre her şeyi sıralarsanız sizin için kesinlikle çok iyi olur bir de + olarak üstteki soruları cevaplarsanız.
5-6 Yıl Götürmesi gerekir sosyal medya günlük kullanım olarak kullanacağım ağır oyunlarıda indirmeyecegim Cihazı yakın zamanda almayı planlıyorum.

5-6 yıl götürmesi gerekir sosyal medya günlük kullanım olarak kullanacağım ağır oyunları da indirmeyecegim cihazı yakın zamanda almayı planlıyorum.

Hocam öncelikle istediklerimin yarısını verdiniz ama neyse :D

Hocam 5-6 yıl bu bütçe için çok zor.

5-6 yıl götürmesi gerekir sosyal medya günlük kullanım olarak kullanacağım ağır oyunları da indirmeyecegim cihazı yakın zamanda almayı planlıyorum.

5-6 yıl bu bütçede çok zor.
Telefona bebeğe bakar gibi bakıp çocuğunuzdan çok ilgilenirseniz belki 5 yıl götürür bu bütçedeki telefonlar.

3-4 yılda olur fark etmiyor.

ROM atma nedir acaba?

ROM atmak bir nevi cihazın kendi UI'sini yani işletim sistemini değiştirmek benzeri bir şey.
Markanın kendi ROM'undan daha stabil bir ROM kurarsanız cihazın ömrü daha uzun olur ancak ROM atıldımı garanti bozulur + olarak hatalı bir işlem yaparsanız telefon kurtarılamayacak şekilde brick olabilir.
Ayrıca bu işlem sırasında root atıldığı için telefon virüslere karşı daha korumasız oluyor.
Benim tercihim Xiaomi veya eski bir cihaz olmadığı sürece hiçbir cihaza ROM atmamaktan yanadır.

Geri
Yukarı