3310'a tank muamelesi yapanlar

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
3 cm kalın plastik olan telefona çok sağlam diyorlar, Allah Allah neden acaba? Tek bir tank varsa o da Sony Xperia XA1 Ultra'dır, 6. kattan düştü, yuvarlandı, 500 kez arabadan inerken düşürdüm, fırlattım, yumruk attım, çay döküldü, sağnak yağmurda arama yaptım, telefonda tek bir çatlak var. O da dikkatli bakılmadığı sürece anlaşılmıyor. O da şöyle oldu, cebimden çıkarırken yanlışlıkla yere fırlattım, tırtıklı zemindi oval bir çatlak oluştu ama bir sorun yok hala taş gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 cm kalın plastik olan telefona çok sağlam diyorlar, Allah Allah neden acaba? Tek bir tank varsa o da Sony Xperia XA1 Ultra'dır, 6. kattan düştü, yuvarlandı, 500 kez arabadan inerken düşürdüm, fırlattım, yumruk attım, çay döküldü, sağnak yağmurda arama yaptım, telefonda tek bir çatlak var. O da dikkatli bakılmadığı sürece anlaşılmıyor. O da şöyle oldu, cebimden çıkarırken yanlışlıkla yere fırlattım, tırtıklı zemindi oval bir çatlak oluştu ama bir sorun yok hala taş gibi.
Hocam bu kadar olaya dayandıysa bence sony xa1 ultradan yelek yapmak daha mantıklı olabilir. 6.kat iyiymiş :)

Sen şimdi 3310 dayanıksız mı diyorsun 😡 ?

D7hKYRlWwAAN6Ow.jpg

Yeğenim yerde araba gibi sürdü , 50 ye yakın yere düşürdüm genelde asfalt-parke-mermer , son gücümle duvara fırlattım hala da çalışıyor son zamanlarda eksik hissetsem de piyasada ki çoğu telefona taş çıkaracak derecede. (LG G6)

Yeni konular

Geri
Yukarı