34" monitör önerisi

Korakesium

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
34" monitör araştırmaya başladım ancak monitörler hakkında panel vs. bilgim çok olmadığı için ne yapacağımı bilemedim. Genellikle F1, FIFA, Forza ve PUBG oynuyorum. 34 inch ve Type-C çıkışlı bir monitör arıyorum. Bütçem 10.000TL. Önerebileceğiniz bir monitör var mı?

Son düzenleme:
34 inç fiyatını hak eden bir monitör bulamadım onun yerine geçen hafta aldığım bu monitörü tavsiye ediyorum fp olarak eline su dökecek monitör yok.

34 inç fiyatını hak eden bir monitör bulamadım onun yerine geçen hafta aldığım bu monitörü tavsiye ediyorum fp olarak eline su dökecek monitör yok.

34 inç ile arasındaki farklar neler acaba ? Fiyat olarak birçok 34 inç monitörden pahalı. Nedenini merak etmek bir yana ayrıca oynadığım oyunlardan dolayı bana WQHD monitör çok daha faydalı olacak gibi gözüküyor.

Bu Türkiye pazarında bulabildiğim en iyilerinden. İnternete yazarsanız birkaç satıcıda bulursunuz. Gerçek 10 bit renk derinliği, HDR ve DisplayPort işlevli Type-C portu var. Ama 4K değil ve G-Sync desteği yok.

Ya da bu ürün var. 4K ve G-Sync desteği de var ama 32 inç ve gerçek 10 bit değil. İkisinden birisi seçilebilir.
Type-C portu yok yazıyor. Sizde varsa daha iyi bilirsiniz, var mı Type-C girişi?

Ona dikkat etmemişim Type-C girişi yok maalesef.

34 inç ile arasındaki farklar neler acaba? Fiyat olarak birçok 34 inç monitörden pahalı. Nedenini merak etmek bir yana ayrıca oynadığım oyunlardan dolayı bana WQHD monitör çok daha faydalı olacak gibi gözüküyor.

Type-C girişi senin için çok önemli değilse önerdiğim monitör her açıdan güzel ayrıntılı uzun uzun anlatmak istemiyorum şimdi YouTube'ta İngilizce içerikler mevcut incelemelerini izleyebilirsin, ben şu anki piyasa fiyatininda çok altında aldım bir tanıdığımdan ama gordumki piyasa fiyatı rakiplerine oranla yine iyi seviyede.

Bu Türkiye pazarında bulabildiğim en iyilerinden. İnternete yazarsanız birkaç satıcıda bulursunuz. Gerçek 10 bit renk derinliği, HDR ve DisplayPort işlevli Type-C portu var. Ama 4K değil ve G-Sync desteği yok.

Ya da bu ürün var. 4K ve G-Sync desteği de var ama 32 inç ve gerçek 10 bit değil. İkisinden birisi seçilebilir.

Type-C portu yok yazıyor. Sizde varsa daha iyi bilirsiniz, var mı Type-C girişi?
Bahsettiğiniz monitörler gerçekten güzeller ancak konuda bütçemi belirtmeyi unuttuğum için kusura bakmayın. Bu fiyatlarda 34 inç monitör olabileceğini hiç düşünmemiştim. Aslında 10.000TL'ye kadar bütçem var. Bu fiyatlarda bir monitör varsa benim için çok daha makul olur.

Bahsettiğiniz monitörler gerçekten güzeller ancak konuda bütçemi belirtmeyi unuttuğum için kusura bakmayın. Bu fiyatlarda 34 inç monitör olabileceğini hiç düşünmemiştim. Aslında 10.000TL'ye kadar bütçem var. Bu fiyatlarda bir monitör varsa benim için çok daha makul olur.

Bu bütçe ile iyi bir 34 inç monitör yok piyasada. En iyi tercihin 32 inç 2K monitör olur.

Geri
Yukarı