3400 TL monitör önerisi

Yasindma

Centipat
Daha fazla  
Lenovo G24-20 alacaktım bugün fakat pahalanmış 3400TL'ye bu monitöre yakın önerebilirseniz sevinirim. Fiyatlar düşmez herhalde bugün alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo G24-20 alacaktım bugün fakat pahalanmış 3400TL'ye bu monitöre yakın önerebilirseniz sevinirim. Fiyatlar düşmez herhalde bugün alacağım.
aynen sabah 3200 dü şuan 3500 den fazla olmuş

Hocam bu monitörden emin olamadım ya parlaklığı vesaire az gibi VG247Q1A modeline baktım ama sorunu yoksa onu düşünüyorum VA olması sıkıntı tabii.

Bence yükseklik ayarı olanlara bak bende alacağım araştırıyorum ama şu an MSI var elimde biraz engin kalıyor ekran. Ayarı olsa yükseltip kullanabilirdim.

aynen sabah 3200 dü şuan 3500 den fazla olmuş

Bence yükseklik ayarı olanlara bak bende alacağım araştırıyorum ama şu an MSI var elimde biraz engin kalıyor ekran. Ayarı olsa yükseltip kullanabilirdim.
Seçenekler kısıtlı zaten bir de üstüne zamlar geldi lenovoyu kaçırmam kötü oldu

Hocam bu monitörden emin olamadım ya parlaklığı vesaire az gibi VG247Q1A modeline baktım ama sorunu yoksa onu düşünüyorum va olması sıkıntı tabi.
Acer markalarda hep bir problem var yada bana öyle denk geldi bilmiyorum. Samsung monitörlerin fiyatlandırması abartılı olmasa kesinlikle önerirdim. Asus TUF Gaming serilerine göz atabilirsiniz genelde pivot özellikli ve daha uygun fiyatlandırmalı oluyorlar.
Pivot özelliği benim için önemsiz diyorsanız:
Pivot olsun diyorsanız bütçenizi biraz daha arttırıp bunu almayı düşünebilirsiniz:

Acer markalarda hep bir problem var yada bana öyle denk geldi bilmiyorum. Samsung monitörlerin fiyatlandırması abartılı olmasa kesinlikle önerirdim. Asus TUF Gaming serilerine göz atabilirsiniz genelde pivot özellikli ve daha uygun fiyatlandırmalı oluyorlar.
Pivot özelliği benim için önemsiz diyorsanız:
Pivot olsun diyorsanız bütçenizi biraz daha arttırıp bunu almayı düşünebilirsiniz:
Teşekkürler önerileriniz için ilk modeli alacağım galiba sorun yaşamam umarım.

Teşekkürler önerileriniz için ilk modeli alacağım galiba sorun yaşamam umarım.
Sanmıyorum. Bana kalırsa tek eksi yönü kavisli olmaması ben kavisli tercih ediyorum. İkinci attığım linkteki monitör kem kavisli hem pivot özellikli. Bunu da göz önüne almanızı öneririm.
Birde rica etsem çözüm olarak işaretlenebiliyorsa işaretleyebilir misiniz?

Sanmıyorum. Bana kalırsa tek eksi yönü kavisli olmaması ben kavisli tercih ediyorum. İkinci attığım linkteki monitör kem kavisli hem pivot özellikli. Bunu da göz önüne almanızı öneririm.
Birde rica etsem çözüm olarak işaretlenebiliyorsa işaretleyebilir misiniz?
VG247Q1A ile Dell s2422HG arasında kaldım hangisi sizce bir de siteyi pek bilmiyorum tarif ederseniz yaparım tabi

Yeni konular

Geri
Yukarı