3400 TL'ye 2. El Casper Laptop Alınır mı?

Ortada yanlış olan bir şey yok. Masaüstü sistemin laptopa oranla daha çok performans verdiğini söyledim. Eğer dediğiniz gibi, seyahat tarzı olayları yok ise çok daha iyi performanslı masaüstü sistem toplanabileceğini belirttim.

Yeşil elma istiyorum diyene kırmızı kan yapar onu al demek gibi birşey oluyor sizinki :) Eğer masaüstü isteseydi 3400 tl'lik bu sistem mi? Yoksa masaüstü mü? diye konu açardı ve o zaman yaptığınız yorum doğru kullanım kapsamında olurdu :)

Yeşil elma istiyorum diyene kırmızı kan yapar onu al demek gibi birşey oluyor sizinki :) Eğer masaüstü isteseydi 3400 tl'lik bu sistem mi? Yoksa masaüstü mü? diye konu açardı ve o zaman yaptığınız yorum doğru kullanım kapsamında olurdu :)

"İstiyorum" gibi bir ifade kullanılmamış. İllaha laptop alacağım diye de bir şey denmemiş. Konunun sahibi o arkadaş , konuyu baltalamaya gerek yok. Neden bu kadar uzattığınızı anlayamadım bir türlü.

"İstiyorum" gibi bir ifade kullanılmamış. İllaha laptop alacağım diye de bir şey denmemiş. Konunun sahibi o arkadaş , konuyu baltalamaya gerek yok. Neden bu kadar uzattığınızı anlayamadım bir türlü.

Linkte ki laptop alınır mı diye soru sorulmuş masaüstü topla demişsin diyorum uzattığım yok dostum. Masaüstü sistemi toplayacak adama gidip bak şu laptop'u al denmiyorsa bu konuda da denmemeli diyorum.

@Bal Porsuğu Doa'lı ürün mü tavsiye ediyorsunuz cidden?

Doa'nın çok anlamı vardır ama özet geçmek gerekirse. Kusurlu, hasarlı, sorunlu ürünün tamir edilip satışa tekrardan sunulmasıdır. Tekrar bozulabilir yani. Bazı şeylerin ucuz olması o ürünü güzel yada fırsatlı yapmaz.
Bunu bilmiyordum.

O zaman 950M'li 3400'den ucuz cihazlar var onlara bakmalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı