34000 TL sistem önerisi

Bütçe
34000 TL
2 k hocam

Hocam montajını evde kendim yapabilir miyim sizce ? yoksa bilgisayarcıya mı götürmeliyim ?@messinicocugu @neqetria
Hocam yapabilecekseniz evde kendiniz yapın kablolama zor olacaktır sadece.
Eğer güvenliğiniz bilgisayarcı varsa ona götürün yada çünkü bazı bilgisayarcılar parça çalabiliyor.

2 k hocam

Hocam montajını evde kendim yapabilir miyim sizce? Yoksa bilgisayarcıya mı götürmeliyim?@messinicocugu @neqetria

Bu videoya bakıp örnek alabilirsiniz hocam:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@maethril teşekkürler dostum Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin.

@messinicocugu @neqetria Kolay gelsin tekrardan programı kullanan bir arkadaş ddr 5 almamın çok faydalı olacağını söyledi acaba bu sisteme göre ddr 5 anakart 32 gb ram ddr 5 önerebilir misiniz ? Ayrıca güç kaynağı zayıf kalma ihtimali varsa ona da bir alternatif verebilir misiniz size zahmet hocam ?

Son düzenleme:
@maethril teşekkürler dostum Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin.

@messinicocugu @neqetria Kolay gelsin tekrardan programı kullanan bir arkadaş ddr 5 almamın çok faydalı olacağını söyledi acaba bu sisteme göre ddr 5 anakart 32 gb ram ddr 5 önerebilir misiniz ? Ayrıca güç kaynağı zayıf kalma ihtimali varsa ona da bir alternatif verebilir misiniz size zahmet hocam ?

@messinicocugu

Çok teşekkürler hocam. İlgin ve alakan için. Bu modelin internette satışı olan herhangi bir yer göremedim (birçok yerde stokları tükenmiş) acaba farklı bir model önerebilme şansınız var mı ?

Son düzenleme:
@messinicocugu

Çok teşekkürler hocam. İlgin ve alakan için. Bu modelin internette satışı olan herhangi bir yer göremedim (birçok yerde stokları tükenmiş) acaba farklı bir model önerebilme şansınız var mı?

Anakartı mı diyorsunuz hocam o zaman buna bakın:

Geri
Yukarı