Çözüldü 3400G sistemde ekran anlık gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umutyağmur

Picopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da nesi arkadaşlar driverları sildim yükledim bayağı bir sürüm denedim CPU saat hızını kısmayı denedim TV'ye bağlayınca ise bunu yapmıyor sadece görüntü. Kalitesiz oluyor bir de kareler ufak ufak titriyor ekran görüntüsü alırken hiç bunu yapmıyor donanımım ise şu şekilde.
Anakart: ASUS B450 m k
RAM: Corsair 3200 MHz LPX CL 16.
İşlemci: AMD 3400G.
SSD: 240 GB özelliklerini unuttum.
Bir de HDD var 1TB.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu da nesi arkadaşlar driverları sildim yükledim bayağı bir sürüm denedim CPU saat hızını kısmayı denedim TV'ye bağlayınca ise bunu yapmıyor sadece görüntü. Kalitesiz oluyor bir de kareler ufak ufak titriyor ekran görüntüsü alırken hiç bunu yapmıyor donanımım ise şu şekilde.
Anakart: ASUS B450 m k
RAM: Corsair 3200 MHz LPX CL 16.
İşlemci: AMD 3400G
SSD: 240 GB özelliklerini unuttum.
Bir de HDD var 1Tb
Ekran kartım ise: Sapphire RX 570 8 GB 256 bit

Çözüm
Ben ne dedim? Ekran kaydında göz kırpma yok ama senin baktığın ekranda var. Sorun monitör ya da kabloda, PC'de bir şey yok.
Fark etmez, anlık göz kırma ya monitörden ya kablodandır. Kablon ters ya da uyumsuz olunca ara sıra göz kırpar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı