35.000 TL Gaming laptop önerisi

Aisha

Hectopat
Merhaba,

Aslında Max 30.000 TL bütçe ayırmıştım ama artık 35.000'e de razıyım. Monster kullanan 2 arkadaşım da Monster'dan başka bilgisayar almam diyor. Çok kararsız kaldım. ASUS TUF A15 modelini alanlarda IPS glow sorunu çıkıp iade edenlere denk geldim. 5-6 aylığına ailemin yanında yaşayacağım. Kendi evimdeki masaüstü bilgisayarımı götürmek istemediğimden hadi laptop alayım dedim. Monster'da şu üründe sepette 3000 TL indirim var ve bugün sonunda sona eriyor. Eğer Monster alacaksam bugün içinde karar vermem lazım. Ekran kartımin 6 GB olan nasıl bir laptop alabilirim. Öneriniz var mıdır?

4060 140W var. Bence IPS glow sorunu olsa bile iade edersiniz. Olacağını da zannetmiyorum.

3070 130W var.

3060 150W ve 300hz ekranı var.

Merhaba,

Aslında Max 30.000 TL bütçe ayırmıştım ama artık 35.000'e de razıyım. Monster kullanan 2 arkadaşım da Monster'dan başka bilgisayar almam diyor. Çok kararsız kaldım. ASUS TUF A15 modelini alanlarda IPS glow sorunu çıkıp iade edenlere denk geldim. 5-6 aylığına ailemin yanında yaşayacağım. Kendi evimdeki masaüstü bilgisayarımı götürmek istemediğimden hadi laptop alayım dedim. Monster'da şu üründe sepette 3000 TL indirim var ve bugün sonunda sona eriyor. Eğer Monster alacaksam bugün içinde karar vermem lazım. Ekran kartımin 6 GB olan nasıl bir laptop alabilirim. Öneriniz var mıdır?

35'e kadar çıkıyorsanız biraz daha zorlarsanız oldukça iyi bir laptop alabilirsiniz Monster'a o kadar para verene kadar şunu kesinlikle alırım ben olsam:

4060 140W var. Bence IPS glow sorunu olsa bile iade edersiniz. Olacağını da zannetmiyorum.

3070 130W var.

Hocam bu TUF A15'lerde IPS glow sorunu çıkanlar olunca gözüm korktu. 10 gün sonra şehir değiştireceğim için sürem kısıtlı. Bu 10 günlük süreçte 5 günüm iş sebebiyle yurt dışında geçecek. 3 gün de eğitimim var. O yüzden vaktim biraz kısıtlı. Evde olmayacağım için teslim alamazsam kargo geri dönebilir. Alıp da sorun çıkarsa iade etmeye vaktim yok.

Hocam bu tuf a15lerde ips glow sorunu çıkanlar olunca gözüm korktu. 10 gün sonra şehir değiştireceğim için sürem kısıtlı. Bu 10 günlük süreçte 5 günüm iş sebebiyle yurt dışında geçecek. 3 gün de eğitimim var. O yüzden vaktim biraz kısıtlı. Alıp da sorun çıkarsa iade etmeye vaktim yok.
IPS glow neredeyse bütün IPS panellerde var. Çok rahatsız eden bir şey değil. TUF A15 4060 alıp geçin.

Merhaba,

RTX4060'lı arkadaşların attığı ASUS TUF'u öneririm. Monster Abra serisinin panelide o TUF modelinden kötüdür. Abra serisi Monster şahsen bütçe bu şekildeyken alınmaz. Monster'ın garantisinin o kadar iyi olmasının nedeni cihazların çoğunda sorun çıkması. MSI kasa Monsterlar'ın ligi farklı sadece. Şikayet sitelerine girip biraz Monster Abra yazıp gezmenizi öneririm. Sorunları çözüyorlar onda problem yok ama sorunla uğraşmak ister miyim? Hiç sanmıyorum.

Geri
Yukarı