35.000 TL sistem önerisi

Bütçe
35000

donerkurto

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ryzen 5 3600, GTX 1080 Ti'li sisteme sahibim, teknoloji ilerlediği için RTX'li sisteme geçiş yapmak istiyorum. Mevcut bütçem 35k civarında fakat bilgisayarım satıldığı takdirde üstüne ekleme yapabilirim. Önerilerinize açığım.

Ryzen 5 3600, GTX 1080 Ti'li sisteme sahibim, teknoloji ilerlediği için RTX'li sisteme geçiş yapmak istiyorum. Mevcut bütçem 35k civarında fakat bilgisayarım satıldığı takdirde üstüne ekleme yapabilirim. Önerilerinize açığım.

Konuyla alakasız fakat size bir soru sorabilir miyim acaba GTX 1080 Ti ile Valorant FPS değerleriniz nedir grafik ayarları Ultra'da.

Ekran kartının stoğu bitmiş, buna bakılabilir.

SSD burada daha ucuz :

fakat bunu öneririm :

35500TL tutuyor.
Bütçeyi aşamazsan SSD'yi SN750 yaparsın.

Son düzenleme:
Konuyla alakasız fakat size bir soru sorabilir miyim acaba GTX 1080 Ti ile Valorant FPS değerleriniz nedir grafik ayarları Ultra'da.
Hocam ortalama olarak en yüksek ayarlarda 250-300 FPS görüyorum.
35500TL tutuyor.
Bütçeyi aşamazsan SSD'yi SN750 yaparsın.

Hocam sizce 5800x3D beklemeli miyim? TR fiyatı ne olur?

Son düzenleme:
Hocam ortalama olarak en yüksek ayarlarda 250-300 FPS görüyorum.

Hocam sizce 5800x3D beklemeli miyim? TR fiyatı ne olur?

Zaten birkaç sitede şu an satılıyor hocam ama fiyatı pahalı 8.5k civarında bir fiyatı var:

Şu an 8600 TL'ye satışta, beklerseniz daha da düşeceğini düşünüyorum. İşlemci ağırlıklı oyunlarda piyasadaki en güçlü işlemci diye biliyorum (Threadripper ve Xeonlar haricinde.).
Bende öyle izledim hocam sadece CS:GO da 12900K'dan 100 FPS gerisinde diye biliyorum o da çok önemli değil rahat 2K oynamak istiyorum. Bilgisayar satılasıya kadar bekleyeceğim bir ihtimal indirime girer belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı