35.000 TL sistem toplama

Bütçe
35.000₺
Siteyi actiktan sonra siralamayi yuksekten dusuge seklinde secerek butcene gore bakabilirsin hem kendin de biraz bilgi sahibi olursun, sectigin bir sistemi paylasarak fikir istersen daha iyi yardimci olunur.

Troll sistem toplama konularında ban atılıyor diye biliyorum, siz defalarca açtığınıza göre konuyu inceleyen moderatörün görmezden geleceğini sanmıyorum. Ha ben alacağım diyorsan stok bekle RTX3090 alırsın çünkü şu an stoklar yüzünden RTX3080 anca alırsın.

Sistem:

Monitör:

Helal be sadece sen yapın galiba sağ ol.

Troll sistem toplama konularında ban atılıyor diye biliyorum, siz defalarca açtığınıza göre konuyu inceleyen moderatörün görmezden geleceğini sanmıyorum. Ha ben alacağım diyorsan stok bekle RTX3090 alırsın çünkü şu an stoklar yüzünden RTX3080 anca alırsın.

Sağ ol troll olsa zaten ban yerdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ ol troll olsa zaten ban yerdim.

Troll olma ihtimalin yüksek. Çünkü bir sürü konun var ve bir dediğin diğerini tutmuyor. Bir de sadece oynadığın oyunları yazmışsın. Sadece oyun mu oynayacaksın, illa 35k mı olması lazım. Biraz daha bizi aydınlatırsan daha güzel öneriler yapılabilir.

@Q8Sun hocamın, attığı sistem güzel alınabilir. Eğer o sistemi alacaksanız, PSU'yu, Aorus olan model seçin.
Şıklık biraz daha ön plandaysa bu sistem alınabilir:
Lian Li GALAHAD 360 White Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
500 GB PCle Gen4 SSD
Artan paraya'da 240 Hz bir monitör alınabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı