35-40 cm Q klavye önerisi

Yigit75

Kilopat
Yer
Ümraniye
Merhaba arkadaşlar, 35-40 cm boyunda numerikli olmak şartıyla marka fark etmeksizin düz ışıksız gaming olmayan klavye öneriniz varı mı? Boyutu önemli.

Son düzenleme:
Böyle Gaming falan olmasın düz normal klavye internette araştırdım fakat bulamadım belki benim göremediklerimizi siz görürürsünüz diye buraya paylaştım.

Bir bütçeniz var ama bunu söylemek istemiyorsunuz hala.

Pek düz klavye kalmadı genel olarak hepsi mekanik klavye ancak şu bütçenizi belirtin lütfen. 500 600₺ bütçe varsa da Membrane'ye para vermek mantıksız olur.

Bir bütçeniz var ama bunu söylemek istemiyorsunuz hala.

Pek düz klavye kalmadı genel olarak hepsi mekanik klavye ancak şu bütçenizi belirtin lütfen. 500 600₺ bütçe varsa da Membrane'ye para vermek mantıksız olur.
Bir şirkette IT birimindeyim 600 - 700 adet alınacak. O yüzden mekanik gaming gibi klavyler olmuyor o yüzden. Bütçe 100-150 TL olsun.

Herhangi birini alabilirsiniz.

km-720 kullanmıştım kaliteliydi uzun süre de kulandım.

Üstteki klavye çok sade ve şık alltaki ise kablosuz klavye mouse seti bunları da değerlendirebilirsiniz.

Herhangi birini alabilirsiniz.

km-720 kullanmıştım kaliteliydi uzun süre de kulandım.

Üstteki klavye çok sade ve şık alltaki ise kablosuz klavye mouse seti bunları da değerlendirebilirsiniz.
Arkadaşlar teşekkür ederim. Fakat bunların hepsi 43-45 cm bana 35-40 cm lazım.

Arkadaşlar teşekkür ederim. Fakat bunların hepsi 43-45 cm bana 35-40 cm lazım.

Size lazım olan klavyeler numerik tuş takımının olmadığı klavye oluyor o zaman. Siz numerik istiyorsunuz o zaman maalesef 3 5cm uzun olanı almanız gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı