35 MB hız alabilir miyim?

Tahmes

Centipat
Türk Telekom 16 Mbps'lik tarifr kullanıyorum. TurkNet'in 35 Mbps'lik tarifesine geçmek istiyorum. Türk Telekom'la görüştüğüm zaman altyapiniz en fazla 12 destekliyor ûstünü göremezsiniz diyor. TurkNet 35 Mbps, Millenicom 47 Mbps'e kadar altyapiniz destekliyor diyor. İkisi de farklı şey söylüyor. TurkNet'e geçersem yine maksimum 12 Mbps hız mı alırım yoksa 12Mbps olayı Türk Telekom'un bizde kalın diye salladıklari bir yalan mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210125-233412__01.jpg
    Screenshot_20210125-233412__01.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 73
Türk Telekom 16 Mbps'lik tarifr kullanıyorum. TurkNet'in 35 Mbps'lik tarifesine geçmek istiyorum. Türk Telekom'la görüştüğüm zaman altyapiniz en fazla 12 destekliyor ûstünü göremezsiniz diyor. TurkNet 35 Mbps, Millenicom 47 Mbps'e kadar altyapiniz destekliyor diyor. İkisi de farklı şey söylüyor. TurkNet'e geçersem yine maksimum 12 Mbps hız mı alırım yoksa 12Mbps olayı Türk Telekom'un bizde kalın diye salladıklari bir yalan mı?

Altyapınız 16Mbps destekliyor.

TurkNet yalancı firma kardeşim, geçsen de 35Mbps alsan da pinglerin yüksek çıkar. Bence Türk Telekom'da kal.

Hocam bu dediklerinin aynısı ben yaptım lakin 35mbps sana vadetmiyorlar zaten türknet türk telekomun altyapısını kullandığından dolayı sana port kiralicaklar buda direkmen vdsl geçiş yapıcaksın demek değildir senin altyapında adsl desteği olduğundan dolayı gene sabit 16mbps vericekler bunu değiştiremezsin fiber altyapı başvurusu yapıcaksın tek çare.

Hocam bu tarz siteler güven vermiyor bende aynısını denedim soru soran arkadaş gibi bana da VDSL portlarının dolu olduğunu söylüyorlar bazen de ADSL desteği veriliyor dendi fiber altyapıyı bekliyorum bende.

Denemeden bilemeyiz. Doğru göstermediği santralden santrale değişir. Altyapı bilgilerini Türk Telekom'dan alıyor. Saha dolabı mesafe bilgisini de Türk Telekom'dan alıyorlar. Hatalı bir durum olma ihtimali %98.

Hocam ben de tam olarak aynı paketten söylediğiniz pakete geçtim. Ama benim altyapım 67 Mbps destekliyordu. Bu siteden kontrol edebilir misiniz?
Türknet Altyapı Sorgulama

30 dakika önce altyapı sorguladığımda özgür iletişim 35 gösteriyordu şu an 16 gösteriyor. Millenicom'da 47 diyor? Arkadaş ne saçma bir iş bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210206-210245__01.jpg
    Screenshot_20210206-210245__01.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 45

Yeni konular

Geri
Yukarı