35 Mbps pakette 10 Mbps hız

Agraregord

Decapat
Türk Telekom interneti kullanıyorum. Ev içi tesisatı yeni değiştirdim ama sorun değişmedi, sorun çözümü için neler yapabilirim?

371567

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt yapıyı kontrol edeceklermiş geri dönüş bekliyorum ama düzeleceğinede inanmıyorum.
internetim gidip geliyor şuan ki durumu şöyle daha geri dönüş sağlanmadı.

Dosya Ekleri

• ttnet hız testi.jpg
    ttnet hız testi.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Alt yapı VDSL ve şikayeti mi mail yoluyla [email protected] yede bildirdim ve geri dönüş yaptılar ilgileneceklerini söylediler bende bekliyorum.İnşallah düzelir
Şimdi 4440375 nolu numarayı aradım. Yapılan kontroller sonucu Ev içi ankastre de sorun olduğunu söyledi bütün gün evdeydim kimse bina dışı hız ölçmeye gelmedi isteğim doğrultusunda elit ekip gönderebilceklerini söylediler.Ama benim ev içi kablolar ve modem yeni aldım şimdi ben elit ekipi çağırsam bişey değişir mi daha önce hattım ADSL deyken çağırmıştım ve internet hızım hiç birşey değişmediydi.
modem markası :VMG3312-B10A v2, cat6 kablo, yalın internet
Arkadaşlar sorun çözülmedi. Çünkü adamların alt yapısı yok bir kere alt yapımız yetersiz demiyorlar alt yapın yoksa bana niye 35 mbhs internet veriyorsun aboneliğimi iptal ettiricem.
Şimdi benim modemle ev dışındaki kutu arasında 20 metre kablo var. Bu arada 22 mbps lik kayıp mı var. Öyle birşey olabilir mi??Bu işi yapan arkadaşlara soruyorum
Son durum VDSL hizmeti yokmuş ben gidip sırf bu yüzden modem flan aldım bana var dediler sonrada yok diyorlar.Bu kuruma ne diyeceğimi bilemiyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı