35 Mbps VDSL modem önerisi

petrichorr

Hectopat
Daha fazla  
Çekimi güçlü evin her noktasında sıkıntı çıkarmayacak modem önerebilir misiniz? Bütçe pek sorun değil.

Ve bir sorum daha var; 50 metre uzakta bir evden internetin çekebileceği bir modem bulamam, değil mi?

Keenetic Extra DSL de olabilir.

Bütçe sorun değil diyince de 24902389402 TL'lik modem atasım geliyor.

Keenetic Omni DSL önerebilirim.
Sorun değil dememin sebebi hızım düşük zaten gidip çok ucuz hız destekleyen bağlantıma fazla gelecek modemleri atmazsınız diye düşündüm.
Ben aktif olarak bunu kullanıyorum ve öneririm. Bu bütçede daha iyileri var mı yok mu bilmiyorum ancak ben yine de atayım size.
Memnun olurum.

Çekimi güçlü evin her noktasında sıkıntı çıkarmayacak modem önerebilir misiniz? Bütçe pek sorun değil.

Ve bir sorum daha var; 50 metre uzakta bir evden internetin çekebileceği bir modem bulamam, değil mi?

Hocam ilk modem 50 metre uzakta olur. İkinci modeme ilk modemden kablo çekersiniz ve kullanabilirsiniz.

Ben aktif olarak bunu kullanıyorum ve öneririm. Bu bütçede daha iyileri var mı yok mu bilmiyorum ancak ben yine de atayım size.
Bu devirde asla Wireless N modem almayın. En az AC (Wifi 5), bütçe varsa AX (Wifi 6) modem router alinabilir. Pek cok kişi için AC yeterli olacaktır.
Atılan N16 modeli kaliteli fakat eski bir model. Ben de üst sürümü N17U kullanıyorum ve memnunum fakat Wifi dağıtımı için ayrı AC router almak zorunda kaldım yakın zamanda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keenetic Extra DSL önerir misiniz? Yoksa benim için fazla mı olur tek kriterim ev içinde iyi bir çekim almak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı