35 Mbps'e Türk Telekom nasıl?

AloneZiya

Femtopat
Türk Telekom kullanıyorum 12-14 Mbps alıyorum 0.60 upload alıyorum evimin orada sadece Türk Telekom Hiper net alt yapısı var bize vermek istedikleri paket ise.
110 Türk lirasına 35 Mbps veriyor upload hızını bilmiyorum sizce iyi mi? 35 Mbps kaç upload eder?

Türk Telekom kullanıyorum 12-14 Mbps alıyorum 0.60 upload alıyorum evimin orada sadece Türk Telekom Hiper net alt yapısı var bize vermek istedikleri paket ise.
110 Türk lirasına 35 Mbps veriyor upload hızını bilmiyorum sizce iyi mi? 35 Mbps kaç upload eder?

110TL limitsiz ise 35Mbps fena değil. Ama mevcut paket 16'lık ise ve böyle bir hız alıyorsanız hız kaybı pek olmaz sanırım. Upload hızı Ekim'in başına kadar normalin iki katı ama upload sizde kötü çıkar sanırım. Normali buysa.

Senin bahsettiğin paket 35 download 3 upload şu an benim kullandığım paket. Arkadaşlara katılmadığım bir konu var ve benim de Türk Telekom kullanmamın sebebi olan konu. Türk Telekom diğer servis sağlayıcıların abonelerinin arızası vs. olduğu zaman ilgilenmiyor. Ben o sebepten TT kulanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı