350.000-400.000 TL Araba önerisi

@326001
Geçen sene Golf 6 arabamızı sattık 90.000 TL gibi bir fiyata. Yarın Hyundai Tuscon Power Edition alacağız. Golf 6 arabamız 8 yıllıktı ve taş gibi bir araba yani Golf 6 böyleyse Golf 8 çok daha iyidir. Ben olsam Golf 8 alırdım.

@326001
Geçen sene golf 6 arabamızı sattık 90.000 TL gibi bir fiyata. Yarın hyundai tuscon Power Edition alacağız. Golf 6 arabamız 8 yıllıktı ve taş gibi bir araba yani golf 6 böyleyse golf 8 çok daha iyidir. Ben olsam golf 8 alırdım.

Mercedes'in dizel motorunu Renault üretiyor ve açıkçası bana güven vermiyor. Şahsen ben en azından bu aracın benzin- otomatik kombinasyonunu alırdım veya başka araçlara yönelirdim. Mesela Skoda Superb veya Kodiaq gibi veya Peugeot 5008 olabilir, sınıfının lideri bir araç.

Mercedes'in dizel motorunu Renault üretiyor ve açıkçası bana güven vermiyor. Şahsen ben en azından bu aracın benzin- otomatik kombinasyonunu alırdım veya başka araçlara yönelirdim. Mesela Skoda Superb veya Kodiaq gibi veya Peugeot 5008 olabilir, sınıfının lideri bir araç.
Skoda Superb alacaktık 1 günle kaçırdık engelli raporu var bizde yaklaşık 230.000 TL'ye alıcaktık. Skoda Superb Prestige olacaktı.

Aldığınız araba dizel mi benzinli mi?
Vitesi manuel mi otomatik mi?
Otomatik benzin canavarı. Hocam daha demin sürüp şimdi foruma geldim neredeyse 1 saatten beri kullanıyorum. Yol bilgisinde 14.2 litre yazıyor :D
Araba benzinli hocam. 1.6 motor olmadığı için Renault üretmiyor.
500 bine araba almak mı ? Var bir hayalimiz , hayırlı olsun hocam benimde bir evo IX hayalim var ama bakalım daha lisedeyim belki bir gün :)
Hocam inşallah alırsınız.
Otomatik benzin canavarı. Hocam daha demin sürüp şimdi foruma geldim neredeyse 1 saatten beri kullanıyorum. Yol bilgisinde 14.2 litre yazıyor :D

Araba benzinli hocam. 1.6 motor olmadığı için renault üretmiyor.

Arabanın fabrika verisi 7.5 yakması ama fabrika verisiyle alakası yok. Yalnız bir şey fark ettim. Araba cruise Control ile 120 ile sabit giderken 9. Cruise Control kullanmadan 120 ile giderken 11 yakıyor. Yani hız sabitleyici kullanmak yakıt'da etki ediyor.
@kt2 Hocam 1 hafta sonra arabanın tamponlarını değiştireceğim. Sizin de şu an fikirlerinizi bekliyorum. Arabayı biraz daha sportif yapmak için. Şu an araba başbakan arabası gibi duruyor. Biraz bana yakıştırmam lazım :D

Son düzenleme:

Araba benzinli hocam. 1.6 motor olmadığı için renault üretmiyor.

Arabanın fabrika verisi 7.5 yakması ama fabrika verisiyle alakası yok. Yalnız bir şey fark ettim. Araba cruise Control ile 120 ile sabit giderken 9. cruise Control kullanmadan 120 ile giderken 11 yakıyor. Yani hız sabitleyici kullanmak yakıt'da etki ediyor.
@kt2 hocam 1 hafta sonra arabanın tamponlarını değiştireceğim. Sizin de şu an fikirlerinizi bekliyorum. Arabayı biraz daha sportif yapmak için. Şu an araba başbakan arabası gibi duruyor. Biraz bana yakıştırmam lazım :D

Benzinli almanız iyi olmuş, benzinli motorlar dizele göre daha uzun ömürlü, hayırlı olsun. Otomatik viteste daha yeni nesil, o da iyi. Bizim aile geniş olduğundan biz VW Caddy kullanıyoruz, ticari ama yarı otomatik. Ama 2.0 dizel motor, biraz fazla yakıyor yani. Ticari olmasına rağmen şu an piyasası 200.000- 250.000 arası. Bunda VW logosununda büyük payı var galiba :(

Yeni konular

Geri
Yukarı