350.000-400.000 TL araba önerisi

Değerinde, güzel araç oldukça hepsi kolay satılır. Egea diğer ikisine göre de sadece daha ekonomik kalır. Motoruna göre de daha performanslı olabilir. Eğer size uygunsa Egea da alınabilir tabii.

Hocam bana kalsa egea gibi boş ama genç bir araba almak mantıklı ama babamgil jetta veya focusta ısrarcı ikisinden birini tercih edeceğiz büyük ihtimal.

Ya hepsinin artısı var eksisi var. Açıkçası ben de Jetta veya Focus alma taraftarı olurdum. Her şey yenilik, ekonomiklik değil sonuçta. O kadar para veriyoruz bari güzel arabaya binelim diye düşünüyorlardır.

Fark etmez hocam ama benzinliye daha meyilliyiz.

Genişlik ve performans arıyorsanız tsi jetta daha iyidir focus görüntü açısından geniş gibi görünsede içi birazcık dar.
Konfor açısından hemen hemen aynılar ama Ford'un yol tutuşu sürüşü zevki daha iyidir.
Ama ben alsaydım 1.6 tdci focus alırdım şahsen benzinli focusa göre daha performanslı gidiyor eğer ki fazla performans aramıyorsanız benzinli 1.6 focus alınabilir
Aslında nasıl bir araba istediğiniz önemli.

Genişlik arıyorsanız jetta daha iyidir focus görüntü açısından geniş gibi görünsede içi birazcık dar
Konfor açısından hemen hemen aynılar ama Ford'un yol tutuşu sürüşü zevki daha iyidir
Ama ben alsaydım 1.6 tdci focus alırdım şahsen benzinli focusa göre daha performanslı gidiyor eğer ki fazla performans aramıyorsanız benzinli 1.6 focus alınabilir
Aslında nasıl bir araba istediğiniz önemli.

Hocam dediklerinizi önceki arkadaşlar da dedi focus yol ve sürüş jetta konfor. Bizim aradığımız performanstan çok konfor ve az yakması gibi günlük kullanımda işe yarayacak özellikler. Ama şöyle bir durum da var bu fiyat bandında jetta 1-2 yaş daha eski focusa göre bu yüzden daha yeni olsun diye focusa da yönelebiliriz. Ablam focus diyor ben jetta son karar babama kalıyor o ne derse o olacak gibi.

Hocam dediklerinizi önceki arkadaşlar da dedi focus yol ve sürüş jetta konfor. Bizim aradığımız performanstan çok konfor ve az yakması gibi günlük kullanımda işe yarayacak özellikler. Ama şöyle bir durum da var bu fiyat bandında jetta 1-2 yaş daha eski focusa göre bu yüzden daha yeni olsun diye focusa da yönelebiliriz. Ablam focus diyor ben jetta son karar babama kalıyor o ne derse o olacak gibi.

Jetta alacaksanız yeni model tsi jetta almanızı öneririm eski model tsi motorları kronik sorunlu olabiliyor.

Geri
Yukarı