350.000-400.000 TL araba önerisi

Focus karşısında jetta öneren ya ikisini de kullanmamıştır ya da bir jetta sahibi olup passat sahibi olduğunu sanıyordur.
Focus'un eski modellerinde otomatik şanzıman ve genel olarak bakım maliyetleri dışında herhangi bir negatif yönü olmayan araçtır gönül rahatlığıyla focus tavsiye ederim.
Bu arada 15 yaşında üzülmüş alman almak yerine dizel bir focus almanızı sonuna kadar tavsiye ederim.

Hocam Passat ve jetta kadar ilgi görmüyor TR'de.

Sizi anlıyorum fakat aracı her zaman için sürmeye al ömrünü tamamlayana kadar kullan bakımını doğru yaptırt her şeyini bil al sat kafa ağrıtıp ek maceralara girmeme kafasındayım ben 2008 model jetta ve focus olarak baktığımızda yaşlarını aldığı için iki aracında piyasası durgun ve benzer seviyelerde benim şahsi tavsiyem yol tutuşu güvenliği üretim kalitesi olarak daha üstün olan focustan eğer imkanınız yetiyorsa mondeodan yana olacaktır.

Focus karşısında jetta öneren ya ikisini de kullanmamıştır ya da bir jetta sahibi olup Passat sahibi olduğunu sanıyordur.
Focus'un eski modellerinde otomatik şanzıman ve genel olarak bakım maliyetleri dışında herhangi bir negatif yönü olmayan araçtır gönül rahatlığıyla focus tavsiye ederim.
Bu arada 15 yaşında üzülmüş alman almak yerine dizel bir focus almanızı sonuna kadar tavsiye ederim.

Sizi anlıyorum fakat aracı her zaman için sürmeye al ömrünü tamamlayana kadar kullan bakımını doğru yaptırt her şeyini bil al sat kafa ağrıtıp ek maceralara girmeme kafasındayım ben 2008 model jetta ve focus olarak baktığımızda yaşlarını aldığı için iki aracında piyasası durgun ve benzer seviyelerde benim şahsi tavsiyem yol tutuşu güvenliği üretim kalitesi olarak daha üstün olan focustan eğer imkanınız yetiyorsa mondeodan yana olacaktır.

Hocam alacağımız model 2008 değil ama 2013-14 olan Passat veya jetta. Yol tutuş ve sürüşte focus daha iyi dediler ama jettanın içi daha genişmiş bu avantaj bize daha uygun.

Hocam alacağımız model 2008 değil ama 2013-14 olan Passat veya jetta. Yol tutuş ve sürüşte focus daha iyi dediler ama jettanın içi daha genişmiş bu avantaj bize daha uygun.
Hocam ben 2008 modeli zaten bu fiyat için bahsetmedim bir süre sonra benzer segmentteki arabalar kroniklerine ve servis maliyetlerine göre fiyatlanıyor bunu kastettim.
Ben son kasa jetta da kullandım ailemden birisinin aracıydı son 2 kasa dizel manuel focus da kullandım birisi kiralık birisi aile aracıydı kesinlikle iç hacmin genişliğini jettada ben hissetmedim belki arka yaşam alanı daha geniş olabilir fakat sürücü ve ön yolcu konusunda focus ile jetta arasında fersah fersah fark var ayrıca kalite konusu da hakeza aynen öyle. Volkswagen jetta diğer modellere karşın VW kalitesinin çok altında güncel egeaların iç kalitesi dahi bana jettadan daha yüksek geliyor üstüne koyup B7 passat alabiliyorsanız VW öneririm fakat Jetta'ya hiç girmeyin hiç bulaşmayın derim yol tutuşu olarak da Egea'dan hallice iç kalitesi Egea'dan kötü bir araba benim deneyimlerimce.

Hocam ben 2008 modeli zaten bu fiyat için bahsetmedim bir süre sonra benzer segmentteki arabalar kroniklerine ve servis maliyetlerine göre fiyatlanıyor bunu kastettim.
Ben son kasa jetta da kullandım ailemden birisinin aracıydı son 2 kasa dizel manuel focus da kullandım birisi kiralık birisi aile aracıydı kesinlikle iç hacmin genişliğini jettada ben hissetmedim belki arka yaşam alanı daha geniş olabilir fakat sürücü ve ön yolcu konusunda focus ile jetta arasında fersah fersah fark var ayrıca kalite konusu da hakeza aynen öyle. Volkswagen jetta diğer modellere karşın VW kalitesinin çok altında güncel egeaların iç kalitesi dahi bana jettadan daha yüksek geliyor üstüne koyup B7 Passat alabiliyorsanız VW öneririm fakat Jetta'ya hiç girmeyin hiç bulaşmayın derim yol tutuşu olarak da Egea'dan hallice iç kalitesi Egea'dan kötü bir araba benim deneyimlerimce.

Hocam bütçe arttırma durumu olabilir o yüzden Passat bakıyordum. O zaman jettadan vazgeçip sadece passata bakayım. Sizce bunlar nasıl? Öneri link atacaksanız yarı otomatik veya otomatik olması lazım.

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda 4 kişilik aile için araba almayı düşünüyoruz. Bütçemiz 350.000 ile 400.000 arasında. Aradığımız genel özellikler: Otomatik olması, benzin veya dizel, sedan veya hatcback olması. Aklımızda 2 model var bunlar: Vw jetta ve Ford focus. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam arabadan pek anlamam ama toyata corolla hem hybrid ve istediğiniz özellikler var.

Geri
Yukarı