350-400 bin TL araba önerisi

mars0009

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, şu anda 2014 model D4D yarı otomatik Corolla kullanıyoruz, mümkün olduğunca üstüne para eklemeden model düşürüp D segmenti bir araç almayı düşünüyoruz. Corolla'nın ederi tahminen 350-400 bin TL arası satılabilir gibi duruyor. Bu bütçe arasında D segmenti, tam otomatik, 200 bin km altında bir araç düşünüyorum. Tercihen 2.0 motor altında dizel veya fazla yakmayan benzinli bir araç olabilir.

Citroen C5 o fiyata alabileceğin en konforlu araçlardan birisi.

O bütçe arasında B7 Passat veya B6 kasa Skoda SuperB bulabilirsiniz.

Hangi motorunu önerirsin

508 bakmıştım ama yarı otomatik olduğu için vaz geçtim sanırım aynı motorları kullanıyorlar değil mi?
Evet aynı motor, 1.6 E-Hdi masrafsız ve az yakan bir motor fakat kasa ağır olduğu için şehir içinde yetersiz gelebiliyor. 2.0 Hdi ise düşük kilometrede bulunamıyor, 1.6 THP Benzinli motora bakabilirsiniz. Eğer yakıtı fazla gelirse de 1.6 E-Hdi gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Evet aynı motor, 1.6 E-Hdi masrafsız ve az yakan bir motor fakat kasa ağır olduğu için şehir içinde yetersiz gelebiliyor. 2.0 Hdi ise düşük kilometrede bulunamıyor, 1.6 THP Benzinli motora bakabilirsiniz. Eğer yakıtı fazla gelirse de 1.6 E-Hdi gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.
Düşük km 2.0 bulunursa alınır mı? Fazla yakıyor mu?

Düşük km 2.0 bulunursa alınır mı? Fazla yakıyor mu?
Temiz ve Düşük kilometre bulursanız alınır, 2.0 163HP Euro 5 Tercih edin. Euro 4'ler var 138HP Onlar iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı