350-400 Lira Oyuncu Faresi Önerisi

FaKeReaL

Hectopat
Merhaba dostlar, şu anda Rival 310 kullanıyorum, yeni bir fareye geçiş yapacağım. Aklımda Rival 600 var. Önerebileceğiniz bu fiyat bandında daha iyi bir fare var mı? Moba, FPS oyunları oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Pulsefire Pro alınabilir. Sensör ve malzeme kalitesi olarak üst düzey. Fiyat olarak da çok cazip.

HyperX Pulsefire Pro alınabilir. Sensör ve malzeme kalitesi olarak üst düzey. Fiyat olarak da çok cazip.

Rival 600'den daha iyi bir sensöre sahip mi? Öyle ise tercihimi bundan yana kullanacağım. Pek bilgim yok baktım ama.

Kişisel tercih olarak Steelseries'den şaşmıyorum. Modeller arasında geçiş yapınca yabancılık hissettirmiyor diye belki. Neden bilmem ama hiçbir mouse bana steelseries kadar iyi hissettirmiyor. Rival 600 geçerseniz bence pişmanlık yaşamazsınız.

Rival 600'den daha iyi bir sensöre sahip mi? Öyle ise tercihimi bundan yana kullanacağım. Pek bilgim yok baktım ama.
Pixart 3389 sensörü bulunuyor, tepe noktadaki sensörlerden biri. Rival 600'deki kronik sorunlar Pulsefire Pro modelinde bulunmadığı için tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı