350 - 400 TL arası mekanik klavye önerisi

Tamam bu güzel bu cepte. Şöyle küçük mesela b tuşuna bastınız oradan dalgalı renk çıkıyor, yani diğer tuşlara basınca da.

Onu biliyorum o eski önerdiğim mekanikte de var o özellik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi karıştıramıyorsun hocam. Bu attığm RGB model değil ben Rainbow'unu kullanıyorum. RGB tercih etmem çok gereksik renkler var ve aralarında 100 TL gibi fark var.

Onu biliyorum o eski önerdiğim mekanik tede var o özellik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi karıştamıyon hocam bu attığm RGB modeğil ben Rainbow'unu kullanıyorum RGB tercih etmem çok gereksik renkler var ve aralarında 100 TL gibi fark var.

Tamam öyle de ama yani o dalgalı ışıklar diğer tuşlarada yansıyor. Ama sanırım onlar çok pahalı :(

Bende şu an Logitech G213 var, ama W tuşu basmıyor o yüzden iade edip mekanik klavye alacağım siz bu sorunun çözümünü biliyor musunuz?
O klavyeyi eskiden kullanıyodum. Sonra bu redragon a geçtim. Muhtemelen ömrü bitmiş olabilir veya altında birşey sıkışmış olabilir. Ö yüzden klavyenin tuşunun yanına cımbız gibi bir iki ağızlı alet yerleştirin ve çıkartın eğer bir sorun yoksa altında W tuşunun ömrü bitmiştir.

O klavyeyi eskiden kullanıyodum. Sonra bu redragon a geçtim. Muhtemelen ömrü bitmiş olabilir veya altında birşey sıkışmış olabilir. Ö yüzden klavyenin tuşunun yanına cımbız gibi bir iki ağızlı alet yerleştirin ve çıkartın eğer bir sorun yoksa altında W tuşunun ömrü bitmiştir.
Daha alalı 4 gün oldu.

Geri
Yukarı