350-400 TL fare önerisi

Bütçe
350 400
Hocam Razer Viper Mini önerebilirim öylesine yedek olsun diye aldım yedek yerine kullanmaya başladım elim orta büyüklükte ama yetiyor bir de siz claw kullanıyorsunuz hayliyle yeter diye düşünüyorum.

Reis peki Razer benim de aklımda vardı zaten. Sizce Razer mı daha iyidir Logitech bana Logitech bir tık önde geliyor çünkü Razer'ın bir zaman sonra scroll tuşu bozuluyor diye duydum.

Birde ürünün linkini atarsanız sevinirim.
Benim aldığım Mouse, Buradan ulaşabilirsiniz Link: Viper Mini Valla Razer mi Logitech mi tartışılır. G300s'den memnun olmayan kişi kadar memnun olan çok kişi var ki ben 5 senedir memnunum. Razer hiç kullanmadım o yüzden birşey demek yanlış olur ancak kendini ispatlamış bir marka kalitesiz olacağını düşünmüyorum. Viper Mini alma sebebim sadece piyasa tarihi 2020 olması G300s'in piyasa tarihi 2015 çok eski ki viper mini ile aynı fiyatlara satılıyor olması çok saçma. Öyle alışılmayacak birşey değil ben şahsen çabuk alıştım ancak Elim halen 4 makro tuşlarını aramıyor değil 😄 Tercih sizlere kalmış nasıl uygun görürseniz. Ancak Küçük bir mouse arıyorsanız pişman olacağınızı düşünmüyorum. Boyutları neredeyse aynı ele tam oturuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı