350-400 TL Gaming kulaklık önerisi

Mağazaya gidebilirsen;

Mağazaya gidebilirsen;
1.incisini beğendim.

Mağazaya gidebilirsen;
Ama iki jak var ya.

Corsair HS35 iyi bir seçim olabilir kulak padleri çok rahat (deneyim ettiğim için söylüyorum) , mikrofon sökülüp çıkabiliyor ve örgülü kablosu var tek sıkıntı 3.5 mm jak var Corsair Ca-9011197-Eu Hs35 Stereo Oyuncu Kulaklığı Yesil (Pc Ps4 Xbox One Nintendo Switch Uyumlu): Amazon.com.tr
Bu markayı önerdiğim için laf atan adam şimdi de öneriyor mu bu kulaklığı, gerçekten ironik b r u h 🤣@WaIter White

Skiller SGH30, Stinger Core'dan daha mı iyi?

Ses kartı iyise Stinger Core alınabilir. Sharkoon olanın ise ses kartı olması bir artı.

Corsair HS35 iyi bir seçim olabilir kulak padleri çok rahat (deneyim ettiğim için söylüyorum), mikrofon sökülüp çıkabiliyor ve örgülü kablosu var tek sıkıntı 3.5 mm jak var Corsair Ca-9011197-Eu Hs35 Stereo Oyuncu Kulaklığı Yesil (Pc Ps4 Xbox One Nintendo Switch Uyumlu): Amazon.com.tr

Bu markayı önerdiğim için laf atan adam şimdi de öneriyor mu bu kulaklığı, gerçekten ironik b r u h 🤣@WaIter White

Ben markaya mı kötü dedim? Cidden adamı hasta edersiniz siz. Marka değil model önemli. Anla artık!

Gerçi SHP650'ü öven birinden ne beklenir. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Bir de sen Zalman'a leş diyordun değil mi?

Neyse senin o beynine "Marka değil model önemli!" sözünü sokmak için daha fazla çaba sarf etmeyeceğim. İyi forumlar. 🙃

Ses kartı iyise Stinger Core alınabilir. Sharkoon olanın ise ses kartı olması bir artı.

Hasta mısın sen? Ben markaya mı kötü dedim ilerizekalı. Cidden adamı hasta edersiniz siz. Marka değil model önemli. Anla artık!

Bir bakıma haklısın fakat şöyle bir konu söz konusu, sonuçta bir marka bir modeli üretirken ki malzeme kalitesini bazı markalar hariç çoğu markalar her ürünlerinde bile kötü tutarlar, ben bundan dolayı yazmıştım neyse tamam konu kapansın, farklı konuları işgal etmeye gerek yok. @WaIter White

Yeni konular

Geri
Yukarı