350-400 TL mekanik klavye önerisi

GlacialFoxie

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem 350-400 TL arası bana güzel bir mekanik klavye önerir misiniz? Philips Spk8614 Gökkuşağı Aydınlatmalı Mekanik Klavye Türkçe Gaming Klavye Profesyonel Klavye | Trendyol buna baktım ama W'a s D tuşları soyuluyor falan demiş bazıları.
Trust 22983 GXT 890 CADA RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi (Türkçe) Fiyatları ve Özellikleri bu indirimde fiyatı da uygun veya Gamepower klavye önerir misiniz?

GXT 890 oldukça iyidir, alabilirsiniz. Ama bütçenize uygun bulabilirseniz CK350 öneririm.

Bu fiyat araliginda Gamepower tercih etmeniz aptallik olur.

GamePower ı neden önermediğiniz biliyorum galiba :D ama saber veya calypso modellerinin iyi olduğunu duymuştum.
Bu arada ben klavyeyi bir arkadaşım için bakıyorum ve daha önce bir arkadaşıma gxt 890 önerilmişti ve arkadaşıma onu almasını söyledim. Şuan indirimde fiyatı da bayağı ucuz gxt 890 alınır mı son kez sorucam :)
Motospeed markasının çok önerilmediğini duymuştum bu arada.

Son düzenleme:
Merhaba. Bütçem 350-400 TL arası bana güzel bir mekanik klavye önerir misiniz? Philips Spk8614 Gökkuşağı Aydınlatmalı Mekanik Klavye Türkçe Gaming Klavye Profesyonel Klavye | Trendyol buna baktım ama W'a s D tuşları soyuluyor falan demiş bazıları.
Trust 22983 GXT 890 CADA RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi (Türkçe) Fiyatları ve Özellikleri bu indirimde fiyatı da uygun veya Gamepower klavye önerir misiniz?

Kankam bunu almanı tavsiye ederim hem efsane hem fiyat aralıgın Rampage Hydra R6 Full Color RGB LED Gaming Pro Blue Switch Fiyatı.

Geri
Yukarı